Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 66 Studia magisterskie w Prawa człowieka 2023

66 Studia magisterskie Programy w Prawa człowieka 2023

Przegląd

Aby zdobyć tytuł magistra, musisz najpierw ukończyć licencjat. Szkoły, które oferują ten zaawansowany raport, średnio trwają dwa lata. Ten zaawansowany stopień może potrwać dłużej, jeśli uczęszczasz na zajęcia w niepełnym wymiarze godzin podczas pracy.

Czym jest magister w zakresie praw człowieka? Ta dziedzina studiuje ludzkie wyniki w różnych sytuacjach i określa, jaki wynik jest najlepszy dla ludzkości. Koncentruje się na tej dziedzinie może być na teorii lub realizacji. Konkretne tematy obejmują wykluczenie społeczne, różnorodność, prawa dzieci i równość płci. Wiele programów obejmuje pracę w terenie, aby lepiej zrozumieć bezpośredni wpływ konkretnych działań humanitarnych.

Niektóre umiejętności, które możesz zdobyć podczas wykonywania tego stopnia obejmują wrażliwość społeczną, mechanizmy emocjonalnego radzenia sobie i komunikację. Są one ważne, gdy mamy do czynienia z kryzysem ludzkim, niezależnie od tego, czy żyjesz w swoim życiu, czy działasz na rzecz praw człowieka.

Podczas planowania budżetu na studia magisterskie należy uwzględnić wiele czynników. Obejmują one okres, w którym planujesz studiować, potrzebne książki i koszty utrzymania w szkole. Aby pokryć te koszty, sprawdź, czy szkoły, które rozważasz, oferują stypendia dla swoich absolwentów.

Z tym stopniem istnieje wiele sektorów, w których możesz szukać zatrudnienia. Wiele z nich ma charakter międzynarodowy, takich jak międzynarodowe media, handel zagraniczny i regulacje międzynarodowe. Niektóre z nich należą do rządu, a inne są publiczne. Pozycje nie międzynarodowe można znaleźć w grupach konsultingowych, badawczych i aktywistycznych. Użyj "prawa człowieka, " "równość " i "sprawiedliwość społeczna " jako słowa kluczowe podczas wyszukiwania pracy, aby zobaczyć, jak dominują takie pozycje.

Szkoły z programem ochrony praw człowieka znajdują się na całym świecie, więc decyduj, gdzie chcesz studiować w Internecie podczas przeprowadzania wyszukiwania. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Nauki polityczne
  • Prawa człowieka
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (66)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania