Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 13 Studia magisterskie w Pomoc humanitarna 2023

13 Studia magisterskie Programy w Pomoc humanitarna 2023

Przegląd

Stopień magistra jest zaawansowanym poświadczeniem, że uczeń osiągnął mistrzostwo w podstawowych umiejętnościach i bazie wiedzy. Dążenie do tego jest często sposobem na odróżnienie zestawów umiejętności przed dokonaniem postępu w karierze zawodowej.

Co to jest Mistrz Pomocy Humanitarnej? Jest to dyplom ukończenia studiów magisterskich, który opiera się na bardziej ogólnych badaniach w dziedzinie polityki publicznej i zarządzania kryzysowego, ucząc studentów podstawowych umiejętności niezbędnych do zrozumienia najlepszych praktyk w zakresie świadczenia pomocy humanitarnej poza własnym krajem. Umiejętności te mogą umożliwić uczniom skuteczne i efektywne kierowanie zasobami instytucjonalnymi i praktycznymi oraz jak najlepsze korzyści osób dotkniętych jakimkolwiek wstrząsem lub katastrofą.

Ukończenie programu pomocy humanitarnej oznacza naukę efektywnego korzystania z zasobów, opanowanie zarządzania priorytetami i zrozumienie, jak przyswajać informacje z wielu źródeł. Umiejętności te są przydatne nie tylko w karierze humanitarnej, ale są również przydatne w życiu, ponieważ pomagają ludziom szybciej podejmować lepsze decyzje.

Koszt Master in Humanitarian Assistance jest trudny do przewidzenia. Zależy to w dużym stopniu od formatu programu i jego lokalizacji. Koszty edukacyjne różnią się w zależności od kraju i od szkoły do ​​szkoły.

Absolwenci z dyplomami z zakresu pomocy humanitarnej są często poszukiwani przez organizacje pozarządowe i rządy, a także międzynarodowe korporacje. Ich wiedza fachowa sprawia, że ​​są najlepszymi kandydatami na stanowiska kierowników projektów w zakresie pomocy ofiarom katastrof. Mogą również posiadać idealną umiejętność do pracy jako dyplomaci. W sektorze prywatnym mogą one nadawać się do ról inżyniera zapewnienia jakości i superwizorów, a także do ról związanych z zarządzaniem projektami.

Znalezienie odpowiedniego programu jest kwestią patrzenia w odpowiednie miejsca. Sprawdź online i programy stacjonarne i pamiętaj, że najlepsze opcje mogą być dostępne za granicą. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Stosunki międzynarodowe
  • Pomoc humanitarna
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (13)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania