Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 10 Studia magisterskie w Polityka technologii 2024

10 Studia magisterskie Programy w Polityka technologii 2024

Przegląd

Niewielu może ignorować eksplozji technologii w naszej współczesności. Od biznesu do rozrywki, zaawansowanych urządzeń technicznych, oprogramowania i systemy przenikać każdą część naszego życia. Wiele z nich jest podekscytowany, aby usiąść i oglądać wszystkie najnowsze nowych trendów, aby znaleźć, które pasują do ich życia. Inni przyjmują bardziej zaangażowane podejście, dowiedzieć się, dlaczego niektóre technologie, podczas gdy inne nie uda. Zapisać je w program studiów magisterskich w celu uzyskania doświadczenia niezbędnego do kariery w polityce Technologicznego.

Co to jest Mistrz Technology Policy? Dla wielu jest to rozszerzenie badań zrealizowanych w programie ich licencjat z informatyki, inżynierii oprogramowania, lub pokrewnej dziedzinie. Inni studenci pochodzą z pozornie niezwiązanych ze sobą dziedzin, takich jak ekonomia, matematyka, lub finansów.Studentów uczestniczących w badaniu programu polityki technologicznej pana siły, które napędzają powstawanie technologii, w tym kwestii związanych z jego planowania, realizacji i akceptacji.

Absolwenci polityki Technologia działać na najwyższych szczeblach planowania i projektowania. Są to kluczowy personel zarówno planowania technologii i analizy ekonomicznej. Jako takie, są one w ciągłym popytu, i polecenia jedne z najwyższych wynagrodzeń w sektorze IT i planowania biznesu społeczności.

Koszty Master w programie polityki Technologia różnią się znacznie od instytucji przyjmującej. Koszty ogólnie skupić się na naukę i inwestycje w laptopie sieci gotowe. Program ten trwa zazwyczaj kilka lat.

Absolwenci się między łącznicy ekspertów deweloperów technologii i decydentów gospodarczych.Eksperci w dziedzinie polityki technologii często służą komisji rady decydentów, pomagając rządowe lub inwestycyjnych organizacje oceniają ważność różnych kierunków działań w decyzji technologii. Służą także z kierownictwem firm wysokiej technologii w celu oceny nowych technologii i opłacalności przebudowy linii produktów, aby spełnić nowe wymagania trendów.

Dla potencjalnego Magister studentów polityki technologii, istnieje wiele doskonałych instytucji na całym świecie. Studenci w odległych miejscach może spełniać wymagania dla wielu z tych programów w Internecie. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia prawnicze
  • Polityka
  • Polityka technologii
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (10)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania