Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 9 Studia magisterskie w Planowanie regionalne 2023

9 Studia magisterskie Programy w Planowanie regionalne 2023

Przegląd

Stopień magistra jest absolwentem poziomu studiów, który uznaje studentów za wybitnych w swoich wybranych obszarach akademickich ze skoncentrowanymi kursami rozwoju wiedzy. Programy zazwyczaj wymagają ukończenia jednego do dwóch lat studiów.

Co to jest Master in Regional Planning? Programy te umożliwiają uczniom korzystanie z konceptualnego rozumienia badań użytkowania gruntów i umiejętności zarządzania dla kariery zawodowej jako planistów regionalnych lub miejskich w warunkach komercyjnych. Studenci mają możliwość zrozumienia, w jaki sposób planowanie miejskie i regionalne ma rzeczywisty wpływ na dobrobyt mieszkańców, oraz nauczenie się, jak współpracować z innymi specjalistami w zakresie projektów doskonalących. Tematy kursów mogą obejmować ekonomię, projektowanie, studia prawne, zdrowie i bezpieczeństwo, planowanie budżetu, badania środowiskowe i infrastrukturę. Wstęp może wymagać uprzedniego ukończenia kursów lub studiów licencjackich w odpowiednich przedmiotach, takich jak ekonomia, matematyka i geografia.

Ukończenie studiów magisterskich w zakresie planowania regionalnego może przynieść wiele pożytecznych korzyści. Studenci są w stanie uczyć się cennych umiejętności organizacyjnych, komunikacyjnych i przywódczych, które są niezbędne dla udanej kariery, konkurencyjnych wynagrodzeń i budowania osobistego charakteru.

Koszt przyjęcia programu może się różnić w zależności od lokalizacji każdej instytucji. Przyszli studenci zachęcani są do skontaktowania się z konkretnymi szkołami oferującymi ich program, w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat kosztów i innych wymagań.

Studenci mogą spodziewać się korzystania z poziomu planowania regionalnego w różnych satysfakcjonujących kariery. Potencjalne stanowiska, które pomagają rozwijać się i poprawiać społeczności, obejmują planistów miejskich i regionalnych, twórców społeczności, zarządców budynków mieszkalnych, administratorów służby cywilnej, urzędników państwowych, inspektorów budowlanych, architektów krajobrazu, agentów nieruchomości, inspektorów ds. Rozwoju i kierowników ds. Środowiska. Planiści regionalni często pracują w różnych dziedzinach społeczności, w tym w samorządach lokalnych, organizacjach politycznych, agencjach ochrony środowiska i centrach medycznych.

Istnieje wiele międzynarodowych i elastycznych kursów w niepełnym wymiarze godzin, które mogą pomieścić wszystkich uczniów. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia architektoniczne
 • Planowanie regionalne
Kierunki studiów
 • Studia architektoniczne (9)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania