Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 34 Studia magisterskie w Pedagogia 2023

34 Studia magisterskie Programy w Pedagogia 2023

Przegląd

Stopień magistra jest czasem warunkiem wstępnym pewnych karier. Programy te najczęściej zajmują od 2 do 4 lat. Często dotyczą one doświadczenia z kapitalu, takiego jak opracowanie pracy dyplomowej.

Czym jest magister pedagogiki? Pedagogika jest, ogólnie mówiąc, nauką i teorią edukacji. Studenci, którzy są zainteresowani opracowaniem nowych sposobów nauczania i badania istniejących praktyk, mogą być zainteresowani realizacją wykształcenia wyższego w tej dziedzinie. Wspólne kursy obejmują naukę oceny, coaching, analizę danych, badania dotyczące różnorodności i tematy dotyczące innowacji edukacyjnych. Studenci mogą spodziewać się, że w ramach niektórych z tych programów przeprowadzą niezależne badania lub wykonują staż. Większość programów koncentruje się na kilku poziomach praktyki edukacyjnej, począwszy od psychologii ucznia do polityki publicznej w szkołach.

Stopień pedagogiki stanowi zobowiązanie do zrozumienia, w jaki sposób ludzie uczą się i jako takie mogą być zaletą podczas wykonywania stanowiska nauczycielskiego. Te stopnie mogą stanowić teoretyczne i praktyczne podstawy do podjęcia studiów doktoranckich.

Niektóre szkoły mogą nie płacić za naukę swoich programów wyraźnie umieszczonych na stronach internetowych lub broszurach. W takim przypadku często dzwonić lub wysłać e-maila do działu rekrutacji.

Absolwenci, którzy uzyskają tytuł magistra pedagogiki, mogą zostać uznani za kwalifikacje na dowolną liczbę stanowisk zawodowych. Posiadacze tytułów magisterskich są często uważani za kandydatów na stanowiska w szkołach podstawowych do poziomu uczelni. Można też znaleźć zatrudnienie w dziale kadr korporacji, opracowywać programy szkoleniowe i techniki oceny. Inną opcją dla absolwentów może być kontynuacja edukacji, najczęściej w formie studiów doktoranckich w dziedzinie edukacji, pedagogiki lub dziedzin pokrewnych.

Uzyskanie wykształcenia jest procesem, ale skuteczne badania mogą przyspieszyć proces. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Edukacja
  • Instruction
  • Pedagogia
Kierunki studiów
  • Edukacja (34)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania