Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 18 Studia magisterskie w Organizacje non-profit 2024

18 Studia magisterskie Programy w Organizacje non-profit 2024

Przegląd

Not-for-profit (NPO) występują na całym świecie, niektóre z nich są charakter międzynarodowy i są definiowane przez ich konieczność ponownego inwestowania wszystkich przychodów nadwyżki osiągnąć organizację 's cele, a nie ich dystrybucji w zysku lub dywidendy . Wiele NPO są charytatywne lub usług organizacji, które mogą działać w celu złagodzenia ubóstwa, rozwoju edukacji i religii, rozwoju lub innych pożytecznych usług opartych na społeczności. Mistrzowie Not-for-profit, studenci będą uczyć się o różnych typach organizacji nienastawionych na zysk, ale także prawne i ekonomiczne aspekty zarządzania nimi, takie jak planowanie, strategia, przywództwo, polityka, statusu podatkowego, reprezentacji, odpowiedzialności i przepisów kontroli, nadzoru i zarządzanie i działalność gospodarcza.

Masters w Not-for-profit są oferowane przez wiele uniwersytetów i szkół na całym świecie, w Australii, Brunei, Bułgaria, Holandia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania. Większość programów trwa przez jednego do dwóch lat i wymagają tytuł licencjata minimalnej warunek dopuszczenia. Ceny i metody badań dla mistrzów w programach NPO różnią się w zależności od kraju, w szkole i dział. Mistrzowie NPO różne programy uwzględnieniem różnych specjalizacji, dodając do wysokiego poziomu absolwentów 'z zatrudnienia po ukończeniu.

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o Master of Not-for-profit programu organizacji, po prostu przejdź na dół i kliknij, aby dowiedzieć się więcej, już dziś!

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia administracyjne
 • Organizacje non-profit
Kierunki studiów
 • Studia administracyjne (18)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania