Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia biznesowe
 • Organizacja
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (11)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  11 Studia magisterskie Programy w Organizacja 2024

   Studia magisterskie Programy w Organizacja

   Tytuł magistra jest pierwszym osiągnięciem studiów magisterskich po uzyskaniu tytułu licencjata. Generalnie wymaga dwuletniego zaangażowania w pełnym wymiarze godzin.

   Co to jest Master in Organization? Głównym celem programu jest poznanie najlepszego sposobu zarządzania dynamiką w dowolnej grupie osób. Skupiając się na nauczaniu umiejętności, takich jak wpływanie na zmiany poprzez wpływy organizacyjne i zdolności przywódcze, ten stopień może doprowadzić do zdolności do prawidłowego i skutecznego organizowania ludzi, od struktury zarządzania w jednostce organizacyjnej do polityki, aż do wydzierżawiania zamówień w departamencie.

   Korzyści z uzyskania tytułu Master in Organization są często liczne i zróżnicowane. Oprócz oczywistych korzyści związanych z karierą, możesz również zdobyć nowe zrozumienie w psychologii ludzi. Krytyczne myślenie i metody badawcze są zwykle również szczegółowo omówione, dając nowe narzędzia do znajdowania podstawowych przyczyn problemów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

   Koszt programu magisterskiego różni się w zależności od instytucji i lokalizacji, ale preferowana szkoła może podać więcej szczegółów na temat kosztów.

   Mistrz w Organizacji może otworzyć dla ciebie nowe ścieżki kariery w dowolnym kierunku. Możesz zdecydować się na korporacje, gdzie twój dyplom może otworzyć drzwi do dyrektora sprzedaży, dyrektora ds. Zasobów ludzkich, a nawet dyrektora generalnego. Możesz użyć swojego dyplomu, aby przynieść korzyści małej lub średniej wielkości firmie, gdzie kierownik biura i pracownik administracyjny byliby w dobrej formie. Mistrz w organizacji może pozwolić ci wybrać ścieżkę, dając ci narzędzia, które pozwolą ci ją zrealizować.

   Twój stopień magistra może pochodzić z wielu szkół wyższych i uniwersytetów z całego świata, które go oferują lub możesz nawet zdecydować się na uzyskanie dyplomu online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.