Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 20 Studia magisterskie w Opieka duszpasterska 2023

20 Studia magisterskie Programy w Opieka duszpasterska 2023

Przegląd

Student zazwyczaj prowadzi magistra następujące stopnia czteroletniego od Bachelor of Arts lub Bachelor of Science Program. Z tego typu zaawansowanych badań, jednostka będzie miała dodatkowe możliwości kariery w wybranej dziedzinie z zaawansowanych pozycji, które na ogół oferują wyższe pensje.

Czym jest Master Duszpasterstwa? Mistrz w Duszpasterstwa zapewnia studentom pogłębionej analizy, która koncentruje się na charakterze duszpasterstwa, interwencji i edukacji. Z dokładnym stężeniu refleksji teologicznej, stopień daje studentom umiejętności, aby służyć specyficznych populacjach o integracji psychologii i teologii. Pozwoli to na zwiększenie ich efektywności do zgromadzeń i innych mogą one służą. Oferuje również program nauczania studentów polegającą na praktykę i teorię ministerstwa.

Absolwenci, którzy uzyskali ten typ stopniu skorzystają z nabycia kompleksowe badania w połączeniu studiów religijnych, etycznych i poradnictwa duszpasterskiego zastosowanie do wszystkich aspektów ich kariery. Osoby wzrośnie także ich istniejący zestaw umiejętności komunikacji do współpracy z szeroką gamą ludzi w różnych ustawieniach, z kościołów do szpitali.

Koszty tego typu stopniu zmienia się w szerokim zakresie zależnie od wyboru uniwersytetu. Czynniki, które będą określać koszty finansowe obejmują lokalizację, studiów i czas trwania stopnia. Typowo trwa od jednego do trzech lat.

Możliwości kariery dla osoby, która otrzymuje tytuł magistra w duszpasterstwo są w różnych sektorach. Pozycje mogą zawierać pastorem zboru Kościoła, kapelana w szpitalu lub ministra pracuje jako konsultant dla młodzieży, osób starszych lub innych obszarach pracy klinicznej.Zadania są skoncentrowane wokół ministerstwa z integracji psychologii i duchowości.

Programy z naciskiem w duszpasterstwie są dostępne w wielu krajach na całym świecie. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Teologia
  • Opieka duszpasterska
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (20)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania