Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Studia magisterskie w Ogrodnictwo 2024

1 Studia magisterskie Programy w Ogrodnictwo 2024

Przegląd

Wiele programów studiów licencjackich w naturalny sposób prowadzi do wykształcenia absolwentów. Jedną z opcji na tym poziomie jest magister. Programy magisterskie zazwyczaj zapewniają profesjonalne szkolenie w kierunku konkretnej kariery.

Ci studenci z licencjatem w dziedzinie nauk o Ziemi lub dziedzin pokrewnych mogą być zainteresowani tym, co jest magikiem w ogrodnictwie. Dziedzina ogrodnictwa dąży do zaangażowania ludzi w ochronę środowiska, aby zapewnić kreatywne rozwiązania problemów związanych z rolnictwem, projektowaniem krajobrazu i sposobami użytkowania ziemi. Subfazy i obszary specjalizacji mogą obejmować uprawę kwiatów, technologię szklarniową, uprawę winorośli, ochronę wód, hodowlę roślin, interwencję dietetyczną i ekosystemy rolne.

Ukończenie studiów magisterskich w dziedzinie ogrodnictwa może zapewnić uczniom lepsze umiejętności komunikacyjne, szczególnie w zakresie dzielenia się i prezentowania wiedzy na temat badań, strategii i projektowania ogrodnictwa. Ponadto absolwenci powinni umieć identyfikować i oceniać różne problemy i rozwiązania dotyczące krajobrazów i rolnictwa.

Dzięki programom studiów w pełnym wymiarze godzin magistra ogrodnictwa można ukończyć w ciągu około dwóch lat. Programy niestacjonarne mogą trwać od trzech do pięciu lat. Koszty finansowe różnią się w zależności od lokalizacji instrukcji.

W zależności od specjalizacji studenta, magistra ogrodnictwa może prowadzić do wielu różnych karier. Mogą one opierać się na badaniach, projektowaniu krajobrazu, konserwacji, uprawie, biogenetyce lub marketingu. Przykłady konkretnych zawodów obejmują architekta krajobrazu, biogenetyka, naukowca molekularnego lub profesora lub wykładowcę. Inne opcje obejmują pracę jako kierownik przedszkola, oranżerii lub ogrodu publicznego; założenie firmy jako producenta owoców lub warzyw; lub kontrola jakości produkcji rolnej prowadzonej przez prywatne lub publiczne korporacje.

Kursy dla absolwentów horticulture są oferowane w wielu krajach na całym świecie. Istnieją również opcje, aby wziąć udział lub cały program online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Umiejętności życiowe
  • Majsterkowanie
  • Ogrodnictwo
Kierunki studiów
  • Umiejętności życiowe (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów