Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 31 Studia magisterskie w Ochrona 2023

31 Studia magisterskie Programy w Ochrona 2023

overview

Mistrza jest absolwentem stopnia, który pokazuje, że student uzyskał wykształcenie wyższe na wybranym polu. Po ukończeniu studiów licencjackich program może trwać od jednego do czterech lat.

Co to jest Mistrz w ochronie? Ten program studiów kontynuuje studia licencjackie, które koncentruje się na zaawansowanych umiejętnościach badawczych i bardziej skomplikowanych tematach. Nauczysz się, jak prowadzić badania i konserwować ważne obiekty kulturalne z kamienia i drewna, a także dekoracyjne powierzchnie. Dodatkowe materiały użyte do tworzenia tych trójwymiarowych elementów obejmują ceramikę i tynk, które dowiesz się także, jak zachować.

Dzięki tak wielu informacjom dostępnym dzisiaj w internecie ważne jest, aby dowiedzieć się, jak badać i gdzie indziej szukać informacji o przedmiotach, z którymi będziesz pracować. W wielu dziedzinach poszukiwane są zaawansowane umiejętności badawcze.Możesz również dowiedzieć się, jak zaplanować i realizować długoterminowe projekty w tym programie, zdobywając cenne umiejętności zarządzania projektami.

Szkoły na całym świecie oferują mistrza w dziedzinie ochrony, a koszty czesnego są różne w każdej instytucji. Aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów, skontaktuj się bezpośrednio ze szkołą.

Poznanie sposobów tworzenia sztuki we wszystkich jego formach umożliwi Ci głębsze zrozumienie praktyk kulturowych, które mogą prowadzić do różnych karier. Możesz pracować jako kurator muzeum lub korporacji. Gdy stajesz się bardziej specjalistą w swojej dziedzinie, możesz wybrać pracę jako rzeczoznawca majątku, antykwariat lub zarządzać galerią sztuki. W dziedzinie publikacji można pisać lub edytować artykuły i / lub książki.

Możesz ukończyć Master in Conservation program przez różne szkoły online i cieszyć się nauką w domu.Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia artystyczne
  • Sztuka
  • Ochrona
fields_of_study
  • Studia artystyczne (31)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format