Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 5 Studia magisterskie w Obsługa techniczna statków powietrznych 2023

5 Studia magisterskie Programy w Obsługa techniczna statków powietrznych 2023

Przegląd

Stopień magistra jest stopniem magistra, który jest podejmowany po ukończeniu przez studenta studiów licencjackich. Ogólnie rzecz biorąc, studenci wybierają ten stopień, kiedy chcą zostać ekspertem w swojej dziedzinie lub gdy chcieliby mieć lepsze możliwości zatrudnienia.

Co to jest Master in Aircraft Maintenance? Mistrz w utrzymaniu statku powietrznego jest stopniem, który jest oferowany studentom, którzy chcą wejść do przemysłu lotniczego, w szczególności w sektorze lotnictwa cywilnego. Dotyczy to wszystkich komercyjnych i osobistych linii lotniczych. Stopień ten zazwyczaj ma na celu utorować drogę uczniom do zostania menadżerami w różnych programach zarządzania lotnictwem. Studenci będą często uczeni analitycznego i praktycznego podejścia, aby mogli sprostać wszystkim wyzwaniom związanym z konserwacją lotnictwa, takim jak przestrzeganie przepisów, przeprowadzanie inspekcji, dokonywanie napraw i praca w stresującym i szybkim tempie.

Kiedy studenci kończą studia w zakresie konserwacji lotnictwa, zwykle uczą się stawić czoła wyzwaniom. Ponadto mogą nauczyć się poprawnie analizować i wykorzystywać swoje umiejętności krytycznego myślenia do pracy w branży. Mają też umiejętności przywódcze, które pomagają im przejąć dowodzenie.

Nie ma ustalonych kosztów, jeśli chodzi o osiągnięcie tytułu magistra. Różni się to od tego, gdzie znajdują się uczniowie i jaką szkołę wybiorą. Decydując się na szkołę, ważne jest, aby uczniowie sprawdzili cenę przed popełnieniem.

Jeśli chodzi o to, aby zostać mistrzem w utrzymaniu samolotu, istnieje wiele miejsc pracy, które mogą się otworzyć. Stopień magistra jest najczęściej wykorzystywany do awansu zawodowego, ale absolwenci wchodzący na pole mogą próbować pracować jako menedżer utrzymania ruchu lotniczego lub jako wychowawca. Kierownik zarządzania lotnictwem nadzorowałby zespoły utrzymujące statek powietrzny. Jako wychowawca, absolwenci są w stanie uczyć innych o protokole bezpieczeństwa i konserwacji z udziałem samolotów.

Wraz z rozwojem technologii wielu studentów wybiera kursy online. Dla osób poszukujących Mistrza w utrzymaniu statków powietrznych, dostępne mogą być zajęcia online, a także zajęcia na lokalnych uniwersytetach. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Lotnictwo
 • Obsługa techniczna statków powietrznych
Kierunki studiów
 • Lotnictwo (5)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania