Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 16 Studia magisterskie w Neofilologia 2023

16 Studia magisterskie Programy w Neofilologia 2023

Przegląd

Tytuł magistra jest stopniem przyznawanym osobom, które zdecydowały się wziąć udział w dodatkowych kursach, aby pogłębić swoją wiedzę w wybranej przez siebie dziedzinie. Program zazwyczaj wymaga od uczniów poświęcenia dwóch lat życia na naukę.

Czym jest Master in Modern Languages? Studia magisterskie w tej dziedzinie mają na celu przygotowanie studentów do dalszych badań w polityce i zagranicznej dyplomacji. Uczniowie mogą brać udział w kursach, które koncentrują się na łączeniu nauki o polityce z dogłębnym badaniem innych języków, w tym z Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji. W przeciwieństwie do większości innych programów magisterskich, mistrz w tej dziedzinie trwa zazwyczaj cztery lata: dwa lata, podczas których studenci mogą spodziewać się rygorystycznej nauki języków i dwóch lat, podczas których mogą kontynuować zaawansowane szkolenie z zakresu metodologii nauk społecznych.

Osoby, które kompletnie ukończyły ten program, mogą odejść z wieloma cennymi umiejętnościami. Poza umiejętnym zrozumieniem innych języków, mogą oni również dobrze rozumieć politykę oraz umiejętność analizowania i interpretowania złożonych zagadnień. Każda z tych umiejętności może być dobrze wykorzystana w wielu dziedzinach kariery.

Koszt studiów magisterskich w językach współczesnych zależy od wielu czynników, w tym między innymi od uniwersytetu, trybu edukacji (w klasie lub w trybie online) i czasu trwania programu. Przyszli studenci powinni wykonać badania przed złożeniem wniosku.

Absolwenci tego programu mogą kwalifikować się do wielu ekscytujących stanowisk w wielu sektorach. Niektóre tytuły pracownicze osób z tym stopniem mogą obejmować: tłumacza / tłumacza, dyplomaty, nauczyciela, pracownika pomocy międzynarodowej, detektywa, dyrektora ds. Marketingu, dziennikarza radiowego, menedżera ds. Logistyki i dystrybucji, egzaminatora patentowego i nauczyciela języków obcych.

Studenci mają wiele opcji, jeśli chodzi o to, gdzie prowadzą edukację. Wiele instytucji oferuje kursy online, co jest wygodne dla wielu osób. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Studia językowe
  • Neofilologia
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (16)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania