Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 Studia magisterskie w Technologia nawigacji 2023

4 Studia magisterskie Programy w Technologia nawigacji 2023

Przegląd

Zdobycie tytułu magistra jest wielkim Następnym krokiem po ukończeniu studiów z tytułem licencjata. Stopień zazwyczaj trwać od jednego do trzech lat, aby zakończyć. Uzyskanie tytułu magistra często prowadzi do wyższych poziomów kariery lepsze płace płatnicze.

Co to jest Mistrz Nawigacja? Ten tytuł koncentruje się na gruntownej edukacji nawigacji i innych dziedzinach naukowych, które są związane. Studenci mogą również uczyć się komunikacji mobilnej, radio- i technologie nieradiowych pozycjonowania opartego między innymi. Po zakończeniu student może mieć rozległą wiedzę na temat rzeczy takich jak morskich podróży, podróży lotniczych i lotniczej telekomunikacji.

Zarabiać Mistrza Nawigacja może pomóc na wiele sposobów. Będziesz miał szeroką wiedzę o nawigacji. To może prowadzić do sukcesu i realizacji kariery zawodowej z szanse na rozwój oparty w części na swoim stopniu. Te udoskonalenia doprowadzić do wzrostu wynagrodzeń i poczucie satysfakcji.

Koszt stopnia pana twego może się znacznie różnić. Niektóre czynniki, które decydują o koszty związane z uzyskaniem swój stopień są kraju się znajdujesz realizuje swój stopień, w, którym instytucja wybrać, a czas potrzebny do ukończenia poziomu.

Gdy zdobył swój magistra nawigacji, będziesz miał kilka możliwości dla swojej kariery. Możesz pracować jako osoba kontroli ruchu lotniczego lub możesz wybrać karierę na morzu. Możliwości zatrudnienia obejmują możliwości z producentów samolotów, lotniczej i firm telekomunikacyjnych, linii lotniczych oraz morskich statków patrolowych, statków pasażerskich i statków badawczych. Niektóre kariery dać absolwenta możliwość podróżowania na łodzi marynarki lub statków żeglugi śródlądowej, lub pracy z grup doradczych utrzymania gruntów lub.

Istnieje wiele szkół, które pomogą Ci uzyskać swój stopień.Często instytucje oferują elastyczne studia, które pozwolą na kontynuowanie pracy na morzu lub w powietrzu podczas pracy na stopniu. Z tych programów, stopień może być generalnie zakończony w ciągu dwóch lat. Aby zacząć, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia technologiczne
 • Technologia nawigacji
Kierunki studiów
 • Studia technologiczne (4)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania