Keystone logo

63 Studia magisterskie Programy w Nauki społeczne Socjologia Nauki społeczne 2024

Filtry

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Socjologia
  • Nauki społeczne
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (63)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia magisterskie Programy w Nauki społeczne Socjologia Nauki społeczne

Z wielu miejsc pracy na poziomie wejścia dzisiaj wymaga licencjat na minimum stopień magistra profesjonalnego może okazać się bardzo korzystne. Nieważne, czy jesteś świeżo po studiach szkoły lub chcą przejść do wybranej dziedzinie, stopień profesjonalnego mistrza może dać tylko krawędzi należy w zmieniającym się rynku pracy.

Niektórzy mogą się zastanawiać: "Co to jest Wykształcenie wyższe w naukach społecznych?" Jest to program studiów, który kształci osoby na aktualnych koncepcji i polityki w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych i przygotowuje osoby o zastosowanie tych zasad w świecie biznesu, kraju lub za granicą , Po zakończeniu programu, absolwenci są w stanie zastosować koncepcje społeczne z powodzeniem w wysiłkach na relacje firmy w kwestiach społecznych.

Z takimi studentami studiów nie tylko nauczyć się pojęć czynienia z koncentracją, ale także zdobyć kluczową wiedzę biznesową i doświadczeniem.Aspekty te mogą być stosowane w wielu różnych scenariuszy, otwiera możliwości dla absolwentów realizować wiele różnych ścieżek kariery.

Koszt stopniu różni się od szkoły do ​​szkoły. Różne czynniki, takie jak od lokalizacji szkoły, średni koszt uczestnictwa szczególną instytucję, i czy uczysz się osobiście lub on-line wszystkie odgrywać rolę w określaniu ceny.

Wykształcenie wyższe w Nauce Społecznej przygotowuje osoby do programu Excel w pozycjach dotyczących nauk społecznych, w tym organizacji non profit rządowych, role i profesjonalnych firm. Osoby z takiego szkolenia może również zdecydować się rozwijać w innych dziedzinach, takich jak gościnność i pracy, gdzie zajmują ściśle z relacji z klientem. Niektóre osoby mogą także wybrać, aby przejść do biznesu dla siebie i stać się do konsultanta lub wykonawcy z różnych wyżej wymienionych firm.

Po wybraniu stopniu ważne jest, aby wybrać najlepszą szkołę dla danej sytuacji. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.