Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 5 Studia magisterskie w Nauki policyjne 2024

5 Studia magisterskie Programy w Nauki policyjne 2024

Przegląd

Po uzyskaniu stopnia licencjata, studenci mogą zdecydować się na pracę w kierunku magistra. Ten rodzaj stopnia pomaga uczonym w budowaniu zaawansowanych umiejętności, aby zwiększyć ich atrakcyjność w poszukiwaniu kariery w swojej dziedzinie.

Co to jest Master in Police Science? Ten program jest przeznaczony dla tych, którzy mogą już mieć trochę doświadczenia w dziedzinie egzekwowania prawa lub tych, którzy dążą do wyższej pozycji wejścia. Poprzez zajęcia skoncentrowane na psychologii klinicznej i socjologii uczniowie mogą przygotować się do radzenia sobie z często stresującymi sytuacjami, które pojawiają się w trakcie wykonywania obowiązków. Kursy zawarte w tym kursie mają na celu pomóc przyszłym funkcjonariuszom, detektywom i innym pracownikom organów ścigania wykonywać swoje zadania bezpiecznie i skutecznie.

Poprzez opanowanie klinicznego zrozumienia psychologii i socjologii uczniowie mogą spodziewać się korzyści, takich jak lepsza komunikacja interpersonalna, łatwiejsza komunikacja i lepsze radzenie sobie w stresujących sytuacjach. Umiejętności te nie tylko pomagają wzbogacić życie osobiste uczniów, ale także pozwalają na lepsze wykonywanie pracy.

Zazwyczaj uzyskanie stopnia magistra tej odmiany trwa od sześciu miesięcy do jednego roku, więc przyszli uczniowie powinni odpowiednio zaplanować, gdy mają do czynienia z ceną. Koszt kursów różni się w zależności od instytucji i kraju.

Ogromna liczba karier zawodowych na poziomie wyższym może otworzyć się na absolwentów programów z tym poziomem wykształcenia w dziedzinie policji. Niektórzy absolwenci miejsc pracy mogą mieć możliwość wyboru między komornikiem; śledczy / prywatny detektyw; oficer graniczny; funkcjonariusz policji; strażnik marszałków, ryb i zwierząt łownych; i inspektor imigracyjny. Każde z tych miejsc pracy wykorzystuje umiejętności interpersonalne i oceny zdobyte podczas kursów dyplomowych.

Studenci mogą brać udział w kursach policyjnych na miejscu, ale mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach na poziomie międzynarodowym lub online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia prawnicze
  • Postępowanie karne
  • Nauki policyjne
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (5)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania