Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia energetyczne
 • Energia
 • Nauki o energii
Kierunki studiów
 • Studia energetyczne (39)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

39 Studia magisterskie Programy w Nauki o energii 2024

  Studia magisterskie Programy w Nauki o energii

  Mistrz jest zaawansowanym stopniu, który oferuje wiedzę i umiejętności pogłębionej w specjalistycznej dziedzinie. Studia I stopnia w dziedzinie pokrewnej jest wymagane jako warunek reguły do ​​rejestracji. Zakończenie programu magistra mogą prowadzić do lepszych możliwości kariery zawodowej lub zapewnienia podstawy dla prowadzenia dalszych studiów podyplomowych.

  Co to jest Mistrz Nauk energii? Pole z implikacje globalne, nauk energii bada źródła i wykorzystania energii, ocenia współzależność środowiska i ekonomii, a ma na celu stworzenie nowych możliwości w produkcji energii. Kursy mogą obejmować ekologia, wyzwania środowiskowe, biofizyki i fizyki kosmicznej. Studenci rozwijać zrozumienie źródeł energii, takich jak wiatr, słońce i systemów geotermalnych oraz zdobycie wiedzy dotyczącej zarządzania ekosystemami. Rekultywacja jest omówione poprzez kursy w dekontaminacji, monitorowania środowiska i zrównoważonego planety rehabilitacji.Instrukcja jest także w umiejętności technologicznych, takich jak mikroprocesory, architektury komputerów i technologii informatycznych. Szkolenia z przedsiębiorczości i innowacji uzupełnia program.

  Studium nauk energii może przynieść korzyści, które są odczuwalne w skali globalnej. Znalezienie odnawialnych źródeł energii pozwala zaawansowanie rozwoju gospodarczego przy jednoczesnym utrzymaniu jakości życia przyszłych pokoleń. Pole to może mieć daleko idące korzyści.

  Programy dostępne są na całym świecie. Koszt waha się w zależności od lokalizacji i oczywiście program nauczania. Studenci powinni zbadać swoje globalne opcje i wybrać możliwość, że najlepiej spełnia swoje cele.

  Potrzeba odnawialnych źródeł energii znajduje odzwierciedlenie w obowiązujących standardów, które zostały uchwalone w wielu miejscach. To zwiększyło zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie. Absolwenci programu są pożądane dla ich zaawansowanej wiedzy w dziedzinie badań i zarządzania.Potencjalni pracodawcy należą agencje rządowe, urbanistów, firmy energetyczne, laboratoria środowiskowe, instytucje badawcze, jednostki ochrony, publiczne i prywatne firmy doradcze, inżynierów i producentów. Potrzebne są również specjaliści z audytu energetycznego, zarządzania obiektami i urządzeń przemysłowych dla energetyki słonecznej i wiatrowej.

  Aby rozpocząć karierę, który jest osobiście satysfakcjonujące i może coś zmienić w świecie, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.