Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Opieka zdrowotna
 • Nauki żywieniowe
 • Nauki o żywności
 • Niepełny etat
Kierunki studiów
 • Opieka zdrowotna (24)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

24 Niepełny etat Studia magisterskie Programy w Nauki o żywności 2024

  Niepełny etat Studia magisterskie Programy w Nauki o żywności

  Co to jest nauka o żywności?
  Nauka o żywności bada żywność i jej związek ze środowiskiem, społeczeństwem i gospodarką. Obejmuje naukę o produkcji, przetwarzaniu, bezpieczeństwie i żywieniu żywności. Nauka o żywności obejmuje również badanie chorób i zanieczyszczeń przenoszonych przez żywność.

  Co mogę zrobić ze stopniem naukowym w Food Science?
  Stopień naukowy w dziedzinie nauk o żywności może prowadzić do kariery w przemyśle spożywczym, pracując w takich obszarach, jak produkcja żywności, przetwarzanie, bezpieczeństwo i odżywianie. Absolwenci nauk o żywności mogą również pracować w obszarze badań nad chorobami i zanieczyszczeniami żywności. Istnieją możliwości dla osób z tłem w nauce o żywności, aby pracować w agencjach rządowych lub prywatnych firmach, które są zaangażowane w regulację przemysłu spożywczego. Absolwenci nauk o żywności mogą kontynuować karierę w środowisku akademickim, ucząc i prowadząc badania na uniwersytetach i uczelniach.

  Dlaczego warto studiować Food Science?
  Nauka o żywności jest ważna z kilku powodów. Pomaga nam zrozumieć, jak żywność wpływa na nasze zdrowie i środowisko, co może pomóc w ulepszeniu metod produkcji i przetwarzania żywności, zapewniając, że żywność, którą spożywamy, jest bezpieczna i pożywna. Studiując nauki o żywności, możemy również dowiedzieć się więcej o tym, jak zapobiegać i kontrolować choroby przenoszone przez żywność. Wreszcie, nauka o żywności pomaga nam zrozumieć złożone czynniki ekonomiczne i społeczne, które wpływają na produkcję i konsumpcję żywności.

  Stopnie nauki o żywności
  Stopnie nauki o żywności są oferowane na poziomie studiów licencjackich i magisterskich. Programy studiów licencjackich trwają zazwyczaj cztery lata i obejmują takie tematy jak chemia żywności, mikrobiologia i żywienie. Programy studiów trwają zazwyczaj dwa lata i obejmują zajęcia z zaawansowanych tematów z zakresu nauk o żywności obejmujących fizykę i inżynierię żywności.

  Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

  Nauka w niepełnym wymiarze godzin umożliwia uzyskanie stopnia naukowego lub kwalifikacji, nawet jeśli nie można uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Można uczyć się we własnym tempie, stopniowo gromadząc punkty, które liczą się do końcowej kwalifikacji.