Keystone logo

6 Studia magisterskie Programy w Nauki o ćwiczeniach 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia nad sportem i ćwiczeniami
 • Nauki sportowe
 • Nauki o ćwiczeniach
Kierunki studiów
 • Studia nad sportem i ćwiczeniami (6)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Studia magisterskie Programy w Nauki o ćwiczeniach

  Nauka o ćwiczeniach to fascynująca dziedzina, która zagłębia się w świat ruchu ludzkiego ciała. Porusza takie tematy jak anatomia, mechanika ruchu, a nawet psychologia sportu. Jeśli pasjonujesz się zdrowiem i kondycją, stopień naukowy o ćwiczeniach może otworzyć drzwi do kariery w takich obszarach, jak promocja zdrowia, fizjoterapia, coaching i trening osobisty.

  Studiując naukę o ćwiczeniach, będziesz brać udział w kursach z takich przedmiotów, jak anatomia, fizjologia, kinezjologia i odżywianie. Dowiesz się także, jak tworzyć bezpieczne i skuteczne programy fitness dostosowane do indywidualnych potrzeb lub grup. Ponadto zyskasz wgląd w takie kwestie, jak nauka motoryczna i zapobieganie kontuzjom.

  Po zdobyciu tytułu nauk o ćwiczeniach będziesz gotowy do pracy w różnych miejscach, takich jak siłownie i obiekty treningowe, w laboratoriach badawczych lub bezpośrednio w drużynach sportowych. A jeśli chcesz się dalej uczyć, możesz zdobywać wyższe stopnie naukowe w takich dziedzinach, jak fizjoterapia lub terapia zajęciowa.

  Zatem bez względu na to, jaką ścieżkę kariery wybierzesz po uzyskaniu stopnia naukowego z zakresu ćwiczeń fizycznych, będziesz dysponować umiejętnościami i wiedzą, które pomogą ludziom osiągnąć cele fitness i prowadzić zdrowszy tryb życia.

  Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.