Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 10 Studia magisterskie w Nauki humanistyczne 2023

10 Studia magisterskie Programy w Nauki humanistyczne 2023

Przegląd

Wykształcenie wyższe jest ścieżka studiów, który łączy edukację i doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie. Do czasu, kiedy absolwent studenci uzyskać dogłębne zrozumienie ich kierunku studiów, jak również umiejętności zawodowych w obrębie pola.

Co to jest Wykształcenie wyższe humanistycznych? Stopień ten może przyjmować różne formy, ale na ogół skupia się na badaniu kultury i społeczeństwa. Każdy program jest wyjątkowy, z innym zestawem wymagań i programu nauczania. Niektóre szkoły oferują programy, które są dość określone, podczas gdy inni studenci mogli odgrywać kluczową rolę w tworzeniu własnych programów nauczania i zbadanie wielu dziedzinach. Zajęć mogą obejmować zajęcia z socjologii, polityki stosowanej, komunikacji i dziennikarstwa, ekonomii i sztuki językowych. Studenci zwykle musi wybrać jeden lub dwa z tych obszarów w celu specjalizacji dyplom.

Jedną z kluczowych zalet do tego stopnia jest jego ogromny zakres przedmiotu.Humanistyczne obejmują wiele różnych elementów ludzkiej kultury i nauki społeczne. W tym ogromnym obszarze studiów studenci mogą wybrać do skupienia się na konkretnym aspekcie, który ich najbardziej interesuje.

Koszt tych programów różni się od szkoły do ​​szkoły. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółowych informacji na temat czesnego danego programu, skontaktuj się ze szkołą przez biura przyjęć.

Wykształcenie wyższe humanistycznych jest dość otwarty w kategoriach kariery. Ponieważ program nauczania z tych programów może przybierać różne formy, stopień może pozwolić studentom skupić się na wielu różnych dziedzin, w tym historii, studium religii, socjologii i polityki. Z dokształcanie, absolwenci mogą znaleźć pracę jako naukowców, polityków i prawników. Mogą też wejść na rynek pracy dziennikarzy lub wykorzystać swoje umiejętności do pracy non-profit.W końcu, Wykształcenie wyższe w programie Humanistycznego może prowadzić uczniów w wielu różnych dochodowych i stymulujących kierunkach zawodowych.

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o wielu profesjonalnych Mistrza w programach dostępnych obecnie i humanistyczne rozpoczęciem procesu aplikacji, pierwszym krokiem jest znalezienie szkoły, który spełni Twoje potrzeby i pomóc osiągnąć swoje cele zawodowe. Nasza przeszukiwania bazy danych programów mogą być bardzo pomocne w tym względzie. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia zawodowe
 • Nauki humanistyczne
Kierunki studiów
 • Studia zawodowe (10)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania