Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Nauki o środowisku
 • Ekologia
 • Nauki ekologiczne
Kierunki studiów
 • Nauki o środowisku (12)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

12 Studia magisterskie Programy w Nauki ekologiczne 2024

  Studia magisterskie Programy w Nauki ekologiczne

  Tytuł magistra pozwala uczniom lepiej zrozumieć konkretny temat i przygotowuje ich na konkurencyjnym rynku pracy. W Master w programie Ekologicznej Science, studenci uczą się zarządzania zasobami naturalnymi, w odniesieniu do ekologii.

  Co to jest Mistrz Ekologicznej nauki? Studenci dalszego ich zrozumienie problemów w globalnym środowisku, takich jak leśnictwo, przełowienie, regulacja rzek, zmian klimatycznych i zanieczyszczenia. Większość programów skupić się na umiejętności analizy, zarządzania danymi i zaawansowanej wiedzy naukowej. Ta edukacja przygotowuje absolwentów do studiów materiału biologicznego oraz przygotowania i przeprowadzenia badań.

  Program magistra nauk ekologicznych przygotowuje uczniów nie tylko dla przyszłej kariery zawodowej, ale także w innych dziedzinach życia. Studenci uczą się, jak zastosować wiedzę i jak obsługiwać złożone problemy i sytuacje. Ten preps ich do trudnej sytuacji życiowej, praktyki badawczej i pracy, które wymagają zależność samodzielne.

  Studenci mogą zarobić ich Mistrza w Science Ekologicznej albo krajowym lub międzynarodowym. Ponieważ poszczególne programy mogą różnić się od szkoły do ​​szkoły, koszty różnią się także. Po znalezieniu szkoły interesów, skontaktuj się z nimi, aby zapytać o koszty związane z zdobywając swój stopień.

  Dla zainteresowanych biologią ekologicznej, magistra przygotowuje studentów do wielu karier. Obszary zatrudnienia obejmują planowanie krajobraz, przyroda odtworzenie i zarządzanie, hodowli roślin i doradztwo na środowisko. Absolwenci mogą być zaangażowane w przygotowania polityki, edukacji i ochrony środowiska, przyrody i komunikacji naukowej. Pracodawcy to rządy, organizacje non-profit, przemysłu prywatne, uniwersytety i przedsiębiorstwa regulacji chemicznej. Program magistra jest również doskonałą bazą wypadową do studiów doktoranckich.

  Jeśli są Państwo zainteresowani w badaniu relacji pomiędzy formą życia i jego środowiska, należy rozpocząć poszukiwania odpowiedniego magistra Ekologicznej programu Science teraz. Istnieją możliwości na całym świecie, a niektóre klasy mogą być w stanie podjąć online potrzebują więcej elastyczności. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.