Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Zrównoważony rozwój
 • Badania równowagi społecznej
 • Nauka o ubóstwie
Kierunki studiów
 • Zrównoważony rozwój (1)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

1 Studia magisterskie Programy w Nauka o ubóstwie 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Studia magisterskie Programy w Nauka o ubóstwie

  Uzyskanie tytułu magistra może otworzyć drzwi do wyższych kar zarobkowych z najwyższymi obowiązkami. Podczas gdy warunkiem wstępnym jest tytuł licencjata, sam stopień magistra trwa od jednego do dwóch lat.

  Czym jest Master w badaniach nad ubóstwem? Studenci, którzy zdecydują się szukać tego dyplomu, mogą skupić swoją energię na kursach obejmujących politykę, zmiany społeczne, ekonomię rozwoju i wiele innych. Dla studentów, którzy mogą chcieć analizować rozwój globalny i jak powiązana jest bieda, ten stopień może być odpowiedni. Zajęcia te są często zaprojektowane, aby pomóc uczniom zrozumieć wyzwania, które pojawiają się w krajach rozwijających się i jak mogą one sprostać tym wyzwaniom.

  Studenci, którzy poszukują studiów magisterskich w zakresie badań nad ubóstwem, mogą otrzymać szansę rozwinięcia nowej świadomości społecznej i zrozumienia, jak dobrze współpracować z innymi w grupie, co może im pomóc w życiu zawodowym, jak i osobistym. Dodatkowo mogą uzyskać umiejętności krytycznego myślenia o problemach ekonomicznych na świecie poprzez globalną soczewkę.

  Koszt studiów magisterskich zwykle zależy od tego, gdzie się znajdujesz i od instytucji, w której zamierzasz uczęszczać. Długość czasu nauki również wpływa na ceny.

  Studia nad ubóstwem mogą przygotować studentów do różnych opcji kariery w dziedzinie ekonomii i sprawiedliwości społecznej. Dzięki wykształceniu na poziomie magisterskim mogą rozpocząć karierę jako badacze zajmujący się ubóstwem. Badacze dążą do opracowania polityk, które mogą zmniejszyć ubóstwo poprzez zrozumienie czynników wpływających na osoby ubogie. Ponadto, posiadacze dyplomów mogą ubiegać się o stanowiska jako międzynarodowi pracownicy socjalni, aby pomagać mniej uszczęśliwionym na świecie i pracować z fundacjami w celu zmniejszenia ubóstwa i rozwiązania problemów społeczności. Na poziomie makro wiele osób może uznać pracę za atrakcyjną dla społeczności. Mogą brać udział w organizowaniu społeczności i planowaniu społecznym.

  Programy kładące nacisk na studia dotyczące ubóstwa można znaleźć na wielu różnych uniwersytetach. Jeśli nie mieszkasz wystarczająco blisko, zajęcia online mogą być dla Ciebie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.