Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 Studia magisterskie w Muzyka ludowa 2023

2 Studia magisterskie Programy w Muzyka ludowa 2023

overview

Wielu studentów decyduje się doskonalić swoje talenty muzyczne, zdobywając tytuł licencjata w muzyce. Jaki jest następny krok? Mistrz Muzyki Folkowej pozwala studentom skupić się studia na określonym polu muzyki, a nawet podróżować do poszczególnych uczelni, aby autentycznego wychowania w rozwoju muzyki tradycyjnej.

Co to jest Mistrz Muzyki Folkowej? Po uzyskaniu tytułu licencjata w dziedzinie pokrewnej muzycznej, uczniowie mogą skoncentrować swoje badania na temat muzyki ludowej przez instrumentu lub głosu. Przed zastosowaniem, studenci często wykazać talent przed jury. Program koncentruje się na historii i techniki, i zwykle kończy się wykonaniem lub trasy, gdzie uczniowie mogą wykonać przed wielu odbiorców. Badanie trwa około dwóch lat.

Zdobywając tytuł magistra muzyki ludowej może pomóc uczniom głębszego uznanie dla tradycyjnych instrumentów muzycznych i technik wokalnych.Jest to również świetny sposób, aby uczniowie opanować swoje talenty muzyczne i dzielić się nimi ze światem.

Ostateczny koszt zdobywając tytuł magistra w Muzyki Folkowej zależy od instytucji i programowych specyfiki. Studenci chcą uwzględnić koszty instrumentów, prywatne szkolenia i podróży do spektakli, których koszt może być oddzielone od czesnego. Badania program wyboru dokładnie, aby zrozumieć, co jest i nie jest związany z czesnego.

Absolwenci z tytułem magistra w dziedzinie muzyki ludowej można przejść do wykonywania zawodowo zespołów z całego świata, zarówno na instrumentach lub wokalistów. Niektórzy absolwenci mogą wybrać do prowadzenia doktorat i uczyć muzyki ludowej w instytucjach edukacyjnych, takich jak szkołach średnich i wyższych. Zdobywając tytuł magistra może narazić uczniów do wysokich możliwości profilu do przedstawień muzycznych na całym świecie.

Studenci często może złożyć wniosek online, choć mogą one muszą podróżować do szkoły z wyboru, ponieważ część procesu aplikacji jest zwykle wydajność przed sędziami. Aby uzyskać więcej informacji, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Sztuka sceniczna
  • Muzyka
  • Muzyka ludowa
fields_of_study
  • Sztuka sceniczna (2)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format

related_fields_of_study