Keystone logo

94 Studia magisterskie Programy w Muzyka estradowa 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Sztuka sceniczna
 • Muzyka
 • Muzyka estradowa
Kierunki studiów
 • Sztuka sceniczna (94)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Studia magisterskie Programy w Muzyka estradowa

  Master in Music Performance przygotowuje studentów do wykonywania różnych zawodów w przemyśle muzycznym poprzez nauczanie teorii muzyki i techniki, a także dając uczniom możliwość ćwiczenia swoich umiejętności w zakresie ustawień chóralnych i orkiestrowych.

  &nbsp

  Co to jest Mistrz w Wydajności Muzycznej? Master in Music Performance to program, który uczy studentów teorii muzyki, repertuaru solowego i wykonania, pedagogiki, dykcji i treningu muzycznego odnoszącego się do poszczególnych kierunków studiów. Studenci mogą wybierać spośród różnorodnych przedstawień, takich jak obój, głos, wiolonczela, klarnet, waltornia, fagot, tuba, trąbka, altówka, harfa, obój, kontrabas, organy, fortepian i wiele innych. Studenci mogą pracować w kierunku szerokiej gamy możliwości kariery zawodowej w dziedzinie muzyki.

  &nbsp

  Studenci, którzy ukończą program magisterski z zakresu osiągnięć muzycznych, czerpią korzyści ze zdobywania odpowiednich umiejętności, które pozwalają im kompetentnie realizować kariery zawodowe w branży muzycznej. Po pomyślnym ukończeniu programu uczniowie będą wyposażeni w umiejętności i pewność potrzebną do odniesienia sukcesu w przemyśle muzycznym.

  &nbsp

  Koszt Master in Music Performance różni się znacznie w zależności od konkretnej instytucji, a także od kraju, w którym się znajduje. Studenci mogą liczyć na ukończenie programu w ciągu dwóch do pięciu lat, w zależności od tego, czy są to studenci stacjonarne czy niestacjonarne.

  &nbsp

  Master in Music Performance pozwala uczniom poszukiwać możliwości kariery w wielu różnych dziedzinach, w tym: edukacji, wydajności muzycznej, osobistego coachingu wokalnego, komponowania, zarządzania sztuką, produkcji audio, współpracującego pianisty, akustyka, akompaniatora, konsultanta ds. Praw autorskich, autora tekstów i dyrygenta. Studenci, którzy chcą kontynuować karierę w przemyśle muzycznym, odniosą większy sukces po ukończeniu studiów magisterskich z zakresu muzyki.

  &nbsp

  Master in Music Performance może otworzyć wiele możliwości dla różnych karier związanych z muzyką. Jeśli chcesz zdobyć tytuł magistra w zakresie muzyki, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.