Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Studia magisterskie w Muzeologia 2024

1 Studia magisterskie Programy w Muzeologia 2024

Przegląd

Muzealnictwa jest studium muzeów i historii ich powstania i rozwoju. Badanie to jest spowodowane przez problemy współczesnego świata o zachowanie zabytków z przeszłości i teraźniejszości dla następnych pokoleń. Jest to nie tylko zachowanie, które jest przedmiotem muzealnictwo, ale również ogromny potencjał muzeum jako mechanizm z nieograniczoną edukacyjne potencjały. Przed muzeów było prywatnych kolekcjonerów, które zazwyczaj przechowywane obiekty do siebie i traktuje skarby przeszłości tak cenne obiekty. Muzeum jest przede wszystkim ośrodkiem edukacyjnym, który jest stosunkowo młodym pojęciem, które pojawiły się wraz z odnowionej koncepcji sztuki i historii.

Muzeum jest miejscem diachronicznej interakcji między przeszłością a teraźniejszością, wzbudza zainteresowanie, świadomość i ciekawość odwiedzających. I ważne jest, aby im pomóc, na przykład przez najlepszych dekoracji wystawy, tak, że obiekty będą miały najsilniejszy wpływ emocjonalny na gościa.

Muzealnictwa jest nauką młodą i jest otwarty do korzystania z najnowszych wynalazków w celu zapewnienia silnej i pozytywnej połączenie przez wieki. Jeśli uważasz, że ten temat odwołań do natury, nie dwa razy pomyśleć i skorzystać z linków poniżej.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia humanistyczne
 • Muzeologia
Kierunki studiów
 • Studia humanistyczne (1)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Powiązane kierunki studiów