Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 3 Studia magisterskie w Muzealnictwo 2023

3 Studia magisterskie Programy w Muzealnictwo 2023

Przegląd

Master 's stopnia jest kierunek studiów, który pozwala studentom podjęcia nauki w danej dziedzinie na poziomie powyżej tego, co jest możliwe w college'u. Studenci zainteresowani w realizacji wyższego wykształcenia do budowania udanej kariery często decydują się zapisać w programach Master 's stopnia.

Co to jest Mistrz Studiów Muzeum? Ten tok studiów jest szczególnie atrakcyjna dla studentów, pasjonatów historii i doświadczeń w muzeum, bo zajęć skupia się głównie na tych elementów. Choć każdy program jest wyjątkowy, większość szkół wymaga kursy w historii, antropologii i projektowania wystawowa. Celem jest przygotowanie studentów do pracy w wymagających kariery muzeów, więc umiejętności organizacji i zarządzania podkreślił również.

Jednym z kluczowych korzyści ukończeniu głównego stopnia 's w badaniach muzealnych jest poziom wiedzy w tym edukacji zapewnia. Studenci są dobrze zorientowani zarówno w teorii i praktyce prowadzenia udanego muzeum.Chociaż jest to wysoce wyspecjalizowany zestaw umiejętności, wiele doświadczeń ma zastosowanie również do innych dziedzin i zadań.

Koszt uzyskania magistra Studiów Muzeum zmienia, ponieważ każdy program ma nieco inną naukę. Aby uzyskać lepszy wgląd do kosztów rejestrując się w danym programie, o kontakt z biurem szkoły 's przyjęć.

Master 's w badaniach muzealnych bezpośrednio nadaje się do wielu zawodów, które sprawiają, że muzea to możliwe. Należą do nich kuratorów, dyrektorów muzeów, przewodników i projektantów wystawowa. Po zakończeniu ich ścieżki studiów, absolwenci są w pełni przygotowane do rozpoczęcia jazdy, magazynowanie i utrzymanie muzeów. Dyrektorzy muzeów są stale poszukuje nowych i ambitnych absolwentów tych programów, aby wypełnić plamy na ich pracowników.

Studenci, którzy są zainteresowani w dziedzinie muzealnictwa są zachęcani do stosowania.Nasza baza danych zawiera wiele szkół oferujących Muzeum Mistrza w programach studiów, a może pomóc zawęzić listę kandydatów. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Archiwistyka
  • Muzealnictwo
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (3)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania