Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 26 Studia magisterskie w Multimedia 2023

26 Studia magisterskie Programy w Multimedia 2023

overview

Po uzyskaniu tytułu licencjata, można zdecydować się na uzyskanie tytułu magistra, który jest pierwszym poziomem studiów podyplomowych przed doktoratem. Jest przeznaczony dla tych, którzy poszukują wyższego poziomu wiedzy w konkretnym temacie lub obszarze zainteresowań.

Czym jest Master in Multimedia? W zależności od ukierunkowania programu, stopień przygotowuje studentów do kariery w zakresie projektowania, komunikacji lub informatyki. Wspólnym wątkiem jest potrzeba zrozumienia nowych technologii informacyjnych oraz sposobów skutecznego komunikowania pomysłów i wiadomości za pośrednictwem medium. Projektowanie zajęć może obejmować reklamę, edycję wideo, marketing cyfrowy i zarządzanie mediami społecznościowymi. Kursy komunikacyjne mogą obejmować dziennikarstwo, marketing, reklamę i komunikację audiowizualną. Informatyka może obejmować biznes, inżynierię komputerową, modelowanie 3D i tworzenie treści internetowych.

Uczeni, którzy podejmują studia magisterskie z zakresu multimediów, poznają technologie internetowe i nowe media oraz wymagane treści, zwłaszcza wideo, audio i animacje. Nauczą się również korzystać z oprogramowania do edycji dźwięku, obrazów lub kodu i zdobywać wiedzę potrzebną do prowadzenia działalności związanej z multimediami.

Koszty edukacji będą się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym się znajduje. Programy zazwyczaj trwają od jednego do trzech lat. Przyszli studenci powinni przeprowadzić dokładne badania potencjalnych programów akademickich przed złożeniem wniosku.

Program Master in Multimedia przygotowuje uczniów z ukierunkowaniem na karierę zawodową w zakresie tworzenia produktów takich jak media elektroniczne, gry i zasoby edukacyjne. Niektóre możliwości kariery to projektant gier komputerowych, animator, wizualizator danych, projektant grafiki ruchowej, projektant emisji i projektant stron internetowych. Wybór kariery komunikacyjnej może obejmować dziennikarza, komunikację marketingową lub specjalistę od reklamy lub komunikator audiowizualny. Do ról związanych z przetwarzaniem informacji może należeć marketer cyfrowy, inżynier oprogramowania, inżynier systemowy, specjalista ds. Danych lub twórca gier.

Mistrz w programach multimedialnych jest dostępny w różnych instytucjach na całym świecie, zarówno na terenie kampusu, jak i online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Media
  • Multimedia
fields_of_study
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (26)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format