Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 3 Studia magisterskie w Mikroekonomia 2023

3 Studia magisterskie Programy w Mikroekonomia 2023

overview

Stopień magistra jest często doskonałym sposobem na zdobycie dalszej pozycji w wybranej dziedzinie. Zwykle ukończenie trwa około dwóch lat, ale pokazuje światu, że osiągnąłeś głębokie zrozumienie tematu.

Czym jest Master in Microeconomics? Ta gałąź ekonomii zajmuje się badaniem wpływu pojedynczych decyzji i poszczególnych polityk na finanse. Kursy często dotyczą skutków zmian na rynkach dotyczących cen dla konsumentów i firm, a także zmian rzeczy, które wpływają na te rynki, takich jak podatki i niedobór zasobów. Badanie to może dostarczyć informacji, które wpływają na politykę zarówno dla dostawców, jak i konsumentów, utrzymując ich na bieżąco z konsekwencjami.

Korzyści z Master in Microeconomics może pracować dla Ciebie zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Możesz zdobyć cenne umiejętności, takie jak analiza kosztów i korzyści, strategiczne podejmowanie decyzji i zarządzanie pieniędzmi.

Koszt uzyskania tytułu magistra zależy od twojej lokalizacji i wybranej szkoły. Możesz uzyskać szczegółowe oszacowanie ze szkoły, w której zamierzasz uczestniczyć.

Kariera w mikroekonomii często może wyglądać w dowolny sposób. Możesz wybrać korporacyjny, jako dyrektor finansowy, który ma konkretny wpływ na politykę finansową firmy. A może wolisz stanowisko analityka badawczego o charakterze rządowym, w którym możesz informować liderów o skutkach opodatkowania na różnych rynkach. Możesz również zostać konsultantem lub badaczem, który pomaga innym firmom lepiej się zmienić poprzez zmianę polityki. Ewentualnie, kariera pisarza może być tym, czego szukasz, pomagając laikom zrozumieć złożone teorie, które napędzają ceny i podaż i popyt.

Prawdopodobnie uzyskasz tytuł magistra z dziedziny mikroekonomii w dowolnym miejscu na świecie. Jest dostępny na wielu uniwersytetach i uczelniach oraz w Internecie, gdziekolwiek chcesz. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Ekonomika
  • Ekonomia
  • Mikroekonomia
fields_of_study
  • Ekonomika (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format