Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 18 Studia magisterskie w Mikrobiologia 2024

18 Studia magisterskie Programy w Mikrobiologia 2024

Przegląd

Tytuł magistra jest rodzajem certyfikatu absolwenta, który jest zarabiany po ukończeniu przez studentów studiów trwających około dwa lata. Ogólnie stopień ten wskazuje, że student uzyskał wysoki poziom biegłości w wybranym zakresie.

Dokładnie co jest mistrzem w mikrobiologii? Ten rodzaj stopni ma pomóc uczniom nauczyć się wszystkiego o biologii w bardzo małej skali. Mikrobiologia obejmuje badanie bakterii, wirusów, ameby, grzybów, alg, a nawet niektórych roślin i zwierząt; Może skupiać się na organizmach jednokomórkowych lub na określonych składnikach organizmów wielokomórkowych. Studenci mogą studiować środowiskowe mikroby, a także chemię organiczną, ewolucję lub strukturę komórkową. Niektóre programy mogą oferować szczególny nacisk, taki jak edukacja biologiczna czy inżynieria biologiczna.

Do tych, którzy ukończyli studia z zakresu mikrobiologii, dostępnych jest wiele zalet.Na przykład uczniowie mogą być w stanie podzielić swoje krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów. Ponadto studenci mogą być w stanie wzmocnić swoją bazę wiedzy zawodowej, umożliwiając im karierę w dziedzinie mikrobiologii.

Koszt dyplomu magisterium mikrobiologicznego zależeć będzie od wszystkiego od dostępności pomocy finansowej od kosztów materiałów. Studenci powinni skontaktować się bezpośrednio z instytucją w celu uzyskania dokładnych i aktualnych informacji.

Ci, którzy uzyskają stopień w dziedzinie mikrobiologii, mogą mieć możliwość wykonywania różnych karier. Mogą na przykład kończyć się pracą w placówce medycznej lub laboratorium badawczym; Niektórzy studenci stają się naukowcami specjalizującymi się w mikrobiologii. Studenci mogą również stać się patologami, ekspertami w zakresie kontroli jakości, konsultantami sanitarnymi, analitykami ekologicznymi lub nauczycielami. Praca może być dostępna w wielu firmach, agencjach rządowych i organizacjach non-profit.

Istnieje kilka dostępnych opcji dla studentów zainteresowanych stopniem magisterskim mikrobiologii. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki przyrodnicze
  • Biologia
  • Mikrobiologia
Kierunki studiów
  • Nauki przyrodnicze (18)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania