Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Turystyka i hotelarstwo
 • Zarządzanie hotelami
 • Międzynarodowe zarządzanie hotelami
Kierunki studiów
 • Turystyka i hotelarstwo (14)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

14 Studia magisterskie Programy w Międzynarodowe zarządzanie hotelami 2024

  Studia magisterskie Programy w Międzynarodowe zarządzanie hotelami

  Tytuł magistra to studia podyplomowe, które zwykle trwa od jednego do dwóch lat. Często opierają się na informacjach nauczył się w programie tytuł licencjata lub, w niektórych przypadkach, od doświadczenia zawodowego. Absolwent programy skupiając się również na określonym kierunku studiów.

  Czym jest Master in International Hotel Management? Program ten ma na celu przygotowanie absolwentów do wejścia na boisko, szybko rosnące zarządzania hotelu, dając dogłębne zrozumienie międzynarodowej branży turystycznej, a także specjalistyczną wiedzę i umiejętności potrzebne do prowadzenia restauracji lub podobną formę zakwaterowania turystycznego. Często istnieje silny nacisk na umiejętności menedżerskich, takich jak przywództwo, umiejętności organizacyjnych i technik rozwiązywania problemów. Zajęć często zawiera procedury operacyjne dla hoteli, zarządzanie przychodami, zarządzanie ryzykiem, a nawet podstawowe kursy marketingowe.

  Absolwenci studiów magisterskich z naciskiem na międzynarodowym hotelarstwie często uczą bardzo uniwersalnych umiejętności, takich jak zarządzanie projektami i lidera zespołu, które pomagają przygotować je do wielu karier w sektorze hotelarskim lub poza nią. Połączenie ogólnych umiejętności zarządzania i wiedzy branżowej ma pozostawić je w dobrej pozycji na bardzo konkurencyjnym rynku.

  Nie ma ustalonej ceny za Master in International Hotel Management. Koszt zmienia się w zależności od wybranej instytucji edukacyjnych, kraju oraz czas trwania programu. Jest to najlepiej skontaktować się z biurem wstępu bezpośrednio na więcej konkretnych informacji.

  Turystyka jest jednym z najszybciej rozwijających się branż na świecie. Po zakończeniu magistra w międzynarodowym zarządzaniu hotelami, absolwenci są często w stanie wybrać z różnych miejsc pracy na całym świecie. Niektóre możliwe tytuły pracy są kierownik hotelu, menadżer i kierownik podział przychodów.Absolwenci nie działać tylko w hotelach, ale uzdrowisk, ośrodków i łóżko i śniadanie, które mogą pomóc zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy po ukończeniu studiów.

  Istnieje duża liczba instytucji na całym świecie, które oferują ten konkretny stopień magistra, więc upewnij się, aby porównać kilka opcji. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.