Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 37 Studia magisterskie w Międzynarodowa administracja biznesowa 2024

37 Studia magisterskie Programy w Międzynarodowa administracja biznesowa 2024

Przegląd

Tytuł magistra jest pierwszym krokiem po uzyskaniu tytułu licencjata w zakresie edukacji. Generalnie wymaga to dwóch lat studiów w pełnym wymiarze godzin, ale otwiera wiele możliwości rozwoju w Twojej karierze.

Co to jest Master in International Business Administration? Międzynarodowa administracja biznesu staje się coraz powszechniejsza wraz ze wzrostem globalizacji. Ten stopień może dostarczyć umiejętności potrzebnych do zrozumienia technologii i osiągnięć logistycznych, które są niezbędne dla międzynarodowego biznesu. Może pomóc w dotarciu i utrzymaniu klientów i klientów na całym świecie, a także zapewnić nowy wgląd w strategiczne planowanie wymagane w marketingu, finansach i zasobach ludzkich, aby odnieść sukces na całym świecie.

Korzyści z Master in International Business Administration są często stosowane nie tylko w sferze korporacyjnej, ale także w życiu osobistym. Naucz się poruszać dyplomatycznie w różnych kulturach, zarządzać logistyką i handlem oraz jak dotrzeć do ludzi najskuteczniej dzięki technologii.

Koszt magistra zależy od szkoły i regionu. Skontaktuj się ze szkołami, które są najbardziej zainteresowane podsumowaniem wydatków, jest dobrym miejscem do rozpoczęcia.

Nowe ścieżki kariery mogą się otworzyć, gdy uzyskasz tytuł Master in International Business Administration. Możesz zostać wezwany do pracy w środowisku korporacyjnym jako dyrektor marketingu lub zasobów ludzkich. Możesz też założyć własną firmę konsultingową lub napisać dla magazynu biznesowego. Małe firmy mogą również skorzystać; możesz zdecydować się rozwijać swój biznes na arenie międzynarodowej lub może pożyczyć swoją pomoc startupowi, który może stać się światowym liderem kolejnego pokolenia.

Kursy w międzynarodowej administracji biznesowej oferowane są w większości uczelni i uniwersytetów, a wiele z nich oferuje program magisterski. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia biznesowe
  • Administracja biznesu
  • Międzynarodowa administracja biznesowa
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (37)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania