Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 16 Studia magisterskie w Metodologie badawcze 2024

16 Studia magisterskie Programy w Metodologie badawcze 2024

Przegląd

W większości dziedzin można zdobyć tytuł magistra. Wstęp do programu jest zwykle uzależniony od posiadania tytułu licencjata. Studenci zwykle muszą ukończyć od 32 do 60 godzin kredytowych.

Co to jest magister metodologii badań? Programy te zazwyczaj podkreślają szeroki zakres metod badawczych, zarówno ilościowych, jak i jakościowych. Studenci zainteresowani zapisaniem się na studia magisterskie z metodami badawczymi zazwyczaj mają duże doświadczenie w badaniach. Wielu studentów uważa, że ​​jest to wielki krok do dalszych studiów doktoranckich. Jednostki mogą przyjmować kursy takie jak metody badawcze w naukach społecznych, wprowadzenie do statystyki edukacyjnej i wprowadzenie do modeli liniowych. Studenci są często szkoleni w zakresie pomiarów, metod statystycznych i projektowania badań.

Absolwenci zazwyczaj nabywają wiele umiejętności, które można przenosić. Mogą uczyć się zarządzać projektami od początku do końca i spełniać wewnętrzne i zewnętrzne terminy. Aby odnieść sukces, uczniowie zwykle uczą się motywować. Umiejętności te mogą pomóc uczniom osiągnąć cele w życiu zawodowym i osobistym.

Koszty związane z uzyskaniem tytułu magistra zależą od wielu czynników. Lokalizacja, długość programu i wymagane zajęcia to tylko kilka z tych czynników. Najlepszym sposobem działania jest, aby potencjalny uczeń skontaktował się ze swoją wybraną szkołą, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat czesnego i opłat.

Absolwenci zazwyczaj mają możliwość uczestniczenia w aplikowanych projektach badawczych, projektowania i budowania instrumentów oceny, analizowania i interpretowania danych oraz tłumaczenia wyników badań do zastosowania w ustawieniach edukacyjnych. Każda praca, ze szczególnym naciskiem na badania i analizy, zwykle jest dobrym rozwiązaniem. Studenci mogą pracować jako analitykowi rynku, profesorom lub analitykom branżowym.

Studenci mogą znaleźć możliwości kształcenia na odległość lub oferowane programy całkowicie online. Wiele dostępnych dziś opcji ułatwia rejestrację i dostosowuje się do potrzeb poszczególnych uczniów. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Edukacja
  • Badania edukacyjne
  • Metodologie badawcze
Kierunki studiów
  • Edukacja (16)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania