Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 Studia magisterskie w Merchandising 2024

4 Studia magisterskie Programy w Merchandising 2024

Przegląd

Po uzyskaniu tytułu licencjata, wielu studentów chęć uzyskania dodatkowego kształcenia, aby przejść swoją wiedzę. Tytuł magistra mogą zapewnić studentom wiedzy na dany temat. Jedne programy magisterskie są prowadzone w środowisku nauczania, a inne są oparte na badaniach.

Co to jest Mistrz Merchandising? Program ten pomaga uczniom uczyć się badać różne aspekty branży mody, aby mogli stać się bardziej skuteczne w sprzedaży produktów. Podczas pobytu w szkole, studenci zdobędą cenną wiedzę o branży mody. Wspólne zajęcia obejmują techniki zakupowe, tekstylia, operacji, logistyki, marki, znaki towarowe, zarządzanie detalicznej, zarządzanie relacjami z klientami, i więcej. Studenci uczą się także o cyklu życia produktu, aby mogły stać się bardziej skuteczne w ich przyszłej kariery zawodowej. Przeciętny program jest jednym roku, a niektóre programy mają możliwości stypendialnych.

Istnieje kilka unikalnych korzyści otrzymania Master of Merchandising. Ten zaawansowany stopień dostarczy Ci wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej. Ponadto zajęć sprzęga się i praktyczne. Większość studentów zrozumieć pojęcia i przenieść się do stosowania ich w życiu.

Koszt otrzymania tytułu magistra jest różna w zależności od uczelni. Istnieją różne szkoły na całym świecie, które oferują programy w merchandisingu i mody. Każda szkoła pobiera opłatę za naukę innego.

Studenci, którzy kończą z Mistrzem w Merchandising zazwyczaj przejść do pracy w wielu różnych ról w branży mody. To jest wspólne dla nich pracować jako menedżerowie merchandisingowych, menedżerów licencji, menedżerów produktów, operacji i menedżerów logistyki, dystrybucji, menedżerów zarządzających relacji klientów, odbiorców, menedżerów, handlowców detalicznych i handlowców wizualnych.Istnieją możliwości zatrudnienia siedziby kupujących, firm kontraktowych, mody firm brandingiem i największych detalistów.

Możesz znaleźć magistra programu online, które pomogą Ci zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do doświadczenia sukces w branży mody. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Moda
 • Merchandising
Kierunki studiów
 • Moda (4)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania