Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Studia magisterskie w Medycyna sądowa 2023

Studia magisterskie Programy w Medycyna sądowa 2023

overview

Oferowane studentom z licencjatem, programy magisterskie są dostępne zarówno zdalnie, jak iw wielu krajach na całym świecie. W zależności od instytucji, tytuł magistra może wymagać stażu lub pracy magisterskiej podczas ostatniego roku lub roku akademickiego studenta.

Co to jest Master in Forensic Science i jakie są typowe efekty uczenia się? Kryminalistyka obejmuje naukę zaawansowanych tematów z zakresu kryminologii, kryminalistyki środowiskowej, toksykologii, chemii leków i innych pokrewnych dziedzin. Programy te najczęściej łączą praktyczne doświadczenie laboratoryjne z wiedzą teoretyczną, zapewniając bogate doświadczenie w chemii, biologii i badaniach środowiskowych, ponieważ odnoszą się do tej ekscytującej dziedziny. Specjalizacje oferowane obok tego stopnia obejmują serologię, farmakologię sądową, toksykologię sądową i cyfrową kryminalistykę.

Studenci medycyny sądowej zazwyczaj zwracają większą uwagę na szczegóły i rozwijają umiejętność analizowania szerokiej gamy materiałów i generowania konkretnych informacji. Mogą również zdobyć wiedzę niezbędną do złożenia zeznań w sądach. Absolwenci tych pozycji majątkowych są prekursorami w dziedzinie medycyny sądowej i mogą im pomóc w rozwijaniu długich, udanych karier.

Żadne dwa programy nie mają tego samego programu nauczania lub harmonogramu opłat. Między innymi, student powinien badać czas i wymagania budżetowe programu, aby upewnić się, że spełnia on swoje cele.

Forensics to ekscytująca dziedzina, a wiedza w niej może otworzyć drogę do wielu branż. Chociaż eksperci kryminalistyczni, jak wiadomo, działają we współpracy z organami ścigania, są również istotnymi filarami w dziedzinie genetyki, laboratoriów klinicznych i edukacji. Absolwenci mogą znaleźć pracę jako toksykologowie, chemicy analityczni, technicy laboratoryjni i oczywiście jako naukowcy sądowi. Stopień ten może być również wykorzystany do uzupełnienia kwalifikacji do pracy na wyższych uczelniach i innych prac w ramach prawa karnego.

Ukończenie studiów magisterskich w dziedzinie medycyny sądowej może trwać od jednego do czterech lat i może obejmować lokalne lekcje uniwersyteckie lub kursy online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Opieka zdrowotna
fields_of_study
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format