Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 52 Studia magisterskie w Marketing międzynarodowy 2023

52 Studia magisterskie Programy w Marketing międzynarodowy 2023

overview

W pełni świadomy dzisiaj 's globalnej gospodarce, międzynarodowe Marketerzy są mistrzami w komunikacji kluczowych informacji o wartościowych produktów i usług dla szerokiej publiczności, która obejmuje nie tylko tradycyjne demografii rynku, ale granice geograficzne i polityczne również. Absolwenci Masters w międzynarodowe programy marketingowe mają zróżnicowany zestaw umiejętności podejmowania wtedy bardzo konkurencyjne kandydatów do pracy w administracji lub zarządzania wykonawczej dla najlepszych międzynarodowych firm marketingowych, konsultingowych lub międzynarodowych korporacji i organizacji. Fundamentalne Marketing kursy w zachowaniach konsumentów, brandingu, zarządzania i psychologii organizacji, między innymi, są połączone ze specjalistycznego szkolenia umiejętności w wzajemnej świadomości kulturowej i komunikacji.
Master in Marketing Międzynarodowych studiów oferowane są w szkołach biznesu na całym świecie, w Wielkiej Brytanii, Litwy, Norwegii, Hiszpanii, Szwajcarii, Szwecji, USA i inne.Większość uniwersytetów i szkół biznesu wymaga, aby kandydaci do Masters w Międzynarodowej programu Marketing posiadać tytuł licencjata, najlepiej w pokrewnej sprawie. Mistrz w międzynarodowych programach studiów marketingowych ogólnie ostatnie dwa lata, choć może ulec zmianie w zależności od trybu studiów i zajęć fakultatywnych wybranych.
Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak można zrobić następny krok w kierunku satysfakcjonującej kariery w świecie biznesu i marketingu, po prostu przejdź na dół i kliknij i przeczytaj więcej o prezentowanych Mistrzów w międzynarodowych programach marketingowych, już dziś!

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Marketing
  • Marketing
  • Marketing międzynarodowy
fields_of_study
  • Marketing (52)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format