Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 Studia magisterskie w Literatura włoska 2024

2 Studia magisterskie Programy w Literatura włoska 2024

Przegląd

Tytuł magistra 's jest zaawansowanym stopniu, który jest zazwyczaj zarobione w ciągu jednego do trzech lat. Ukończenie tego kursu studiów dowodzi kompetencji w wyspecjalizowanym obszarze ostrości. Ten stopień jest oferowana przez wielu kolegiach i uniwersytetach.

Czym jest Mistrz literatury włoskiej? W tym programie, studenci będą uczyć się literaturze, historii i kultury związanej z Włochami. Większość studentów wejdzie program pracy ze znajomością języka włoskiego i będzie kontynuować naukę w rozumienia, czytania i mówienia językiem. Kursy będą specjalizuje się w zależności od uczelni i kariery studenta, ale mogą obejmować takie tematy, jak słownictwa, historii, działalności lub kulturoznawstwa.

Badanie, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, które są wyuczone, podczas gdy zarobki magistra literatury włoskiej są bardzo pożądane przez wielu pracodawców.Tytuł magistra może pomóc pojedynczy wpis zyskiem wielu średniego szczebla oraz zaawansowanych stanowiskach pracy.

Koszt mistrzem literatury włoskiej będzie się zmieniać w zależności od wielu czynników. Niektóre z tych zmiennych, które zawierają cenę wpływ rodzaj instytucji oferujących stopnia, kraj, że szkoła znajduje się w mieście, jak długo trwa studenta do realizacji programu oraz czy student uczestniczy w programach zwrotu oferowanych przez ich instytucję.

Głównym celem badań będzie ustalenie, jaki rodzaj kariery student będzie przygotowany do z mistrzem literatury włoskiej. Niektóre obszary tematyczne mogą obejmować biznesu, edukacji, lingwistyki lub public relations. Zadania, które opierają się na znajomości języka i kultury będą widoczne. Pozycje takie jak translator, tłumacz, pedagog lub międzynarodowego biznesmena czy kobieta może być w całości dostępne w tym stopniu. Wiele z tych pozycji będzie miał opcję podróży międzynarodowych.

Ubieganie się o tytuł magistra można dokonać online w ciągu kilku prostych krokach. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Literatura
  • Literatura włoska
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów