Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 Studia magisterskie w Literatura faktu 2024

2 Studia magisterskie Programy w Literatura faktu 2024

Przegląd

Dla wielu studentów ukończenie studiów licencjackich jest tylko krokiem w kierunku wyższych celów. Uzyskanie tytułu magistra może otworzyć drzwi do większych możliwości kariery przez studentów kwalifikujących się jako eksperci w swojej dziedzinie z wyboru.

Co to jest magister w pisaniu non-fiction? Jest to program mający na celu umożliwienie uczniom głębszego zrozumienia rzemiosła pisania poprzez oferowanie kursów obejmujących różne style pisania w formie non-fiction, takie jak techniczne, standardowe kopie, a nawet twórcze historie oparte na prawdziwych doświadczeniach. Uczniowie mogą nauczyć się rozwijać charakterystyczny głos pisarski i dostosować go do różnych stylów pisania non-fiction.

Studenci, którzy uzyskają dyplom z literatury faktu, mogą zdobyć kilka kluczowych umiejętności, które mogą pomóc w dalszej karierze. Kreatywne myślenie i umiejętności organizacyjne są niezbędne dla każdego pisarza, pozwalając na wyjątkową ekspresję i prozę, która płynie płynnie. Uczniowie mogą również doskonalić umiejętności zarządzania czasem.

Ponieważ wiele szkół oferuje zajęcia zarówno osobiście, jak i przez Internet, nie ma jednego kosztu dla tytułu magistra. Każda uczelnia ma własne czesne, więc najlepiej jest dokładnie badać szkoły, aby upewnić się, że są w stanie osiągnąć cele uczniów.

Studenci, którzy mają solidną znajomość mechaniki pisania tekstów non-fiction, mają do dyspozycji prawie nieskończoną różnorodność zadań. Niektórzy decydują się na samozatrudnienie, podczas gdy inni wolą być copywriterami dla firmy. Wielu może kontynuować karierę jako pisarze techniczni. Niektórzy wchodzą na pole reklamowe, wykorzystując swoje umiejętności, aby pomóc w marketingu, inni stają się pisarzami podróżniczymi lub biznesowymi, pracują dla firm i tworzą broszury i dokumenty związane z pracą.

Wiele uniwersytetów odkrywa, że ​​oferowanie lekcji online, a także opcji w kampusie daje uczniom elastyczność, której potrzebują, aby zrównoważyć szkołę z życiem osobistym. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Badania nad kompozycją
  • Literatura faktu
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania