Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia humanistyczne
 • Literatura
 • Literatura angielska
Kierunki studiów
 • Studia humanistyczne (49)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

49 Studia magisterskie Programy w Literatura angielska 2024

  Studia magisterskie Programy w Literatura angielska

  Po ukończeniu licencjat, wiele wybrać, aby przejść swoją wiedzę w wybranej dziedzinie studiów z tytułem magistra. Programy te zazwyczaj od jednego do trzech lat, aby zakończyć, często z możliwością studiować w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu.

  Czym jest Mistrz literatury angielskiej? Stopień ten jest popularny dla absolwentów, jak również osoby z doświadczeniem, którzy chcą wzmocnić swoją wiedzę praktyczną z fundamentu akademickiego. Mistrz literatury angielskiej jest stopnia absolwent które zazwyczaj bada narracje pisane języka angielskiego w odniesieniu do ich kontekstów literackich i kulturowych. Studenci mogą studiować różne utwory różnych autorów, napisane w różnych okresach historycznych. Ten stopień zazwyczaj łączy teorię literatury, czytania ze zrozumieniem i krytykę, językoznawstwo i philogy. Pod koniec studiów, studenci często będą zobowiązane do sporządzenia pisemnego i bronić tezy akademickiej na temat związany z ich badań.

  Stopień magistra literatury angielskiej zazwyczaj wiąże się nie tylko czytania ze zrozumieniem, ale także może umożliwić uczniom rozwijanie zaawansowanych pisemnych i ustnych umiejętności komunikacyjne, zdolności analityczne i zrozumienie sposobu, by stworzyć udaną narrację. Te umiejętności przygotowania absolwentów do pracy w różnych dziedzinach i stworzyć solidną podstawę dla dalszych poszukiwań naukowych.

  Koszt magistra może się znacznie różnić w oparciu o wybranej szkole, jego lokalizacji i długości programu. Skontaktuj się z konkretną instytucją akademicką w celu omówienia kosztów czesnego i pomocy finansowej.

  Kończenie magistra literatury angielskiej może pozwolić, by móc uczyć przedmioty związane z uniwersytecie poziomie. Wielu absolwentów często znajdują zatrudnienie w dziedzinie mediów, dziennikarstwa, pisania i publikowania.Dzięki umiejętności praktycznych zdobytych w programie studiów, wielu też znaleźć pracę w reklamie, public relations, marketingu i wielu innych dziedzin związanych z pozoru mniej.

  Elastyczność i przystępność studiuje Online stworzył wzrost dostępnych programów na całym świecie. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.