Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia humanistyczne
 • Literatura
 • Literatura światowa
Kierunki studiów
 • Studia humanistyczne (4)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

4 Studia magisterskie Programy w Literatura światowa 2024

  Studia magisterskie Programy w Literatura światowa

  Tytuł magistra jest jakość dwuletni program, który daje wykształcenie trzeba iść do przodu z pracy zawodowej. To pomaga podjąć stopień swojej licencjata do następnego poziomu i powinien otworzyć drzwi dla innych możliwości zatrudnienia.

  Możesz zapytać, jaka jest mistrzem w światowej literaturze? W ciągu dwóch lat, program ten powinien obejmować wszystko, co związane z literaturą światową w sposób pogłębione. To daje wyższy poziom edukacji i nowych możliwości rozwoju zawodowego, jak również. Można skupić się na kursach takich arcydzieł literatury europejskiej, arcydzieł krytyki literackiej, kulturoznawstwo, Bliskiego Wschodu literatury i kultury, literatury azjatyckiej, kobiety w literaturze światowej i zaawansowanych badań dyscyplinarnego.

  W tym programie dowiesz się wszystkiego o literaturze i kulturze przeszłości, poszerzając swoją wiedzę, jeśli chodzi o historii świata.Najprawdopodobniej trzeba nauczyć się innego języka, jak również, w której podkreśla się przekonanie, że język i literatura są ze sobą powiązane. Dowiesz się, aby docenić w świecie kultury innych ludzi dzisiaj.

  magistra nie są tak kosztowne, jak zarabiać licencjat, głównie dlatego, że programy są krótsze czasowo. Koszt za dwa lata będzie zależał od jakiej szkoły chodzisz iw jakim kraju.

  Choć wielu może myśleć o możliwości kariery dla literatury światowej są ograniczone, to nie jest to regułą. Istnieje rzeczywiście wiele rzeczy można zrobić z tym stopniu. Można wybrać jedną z fotografii, artysta plastyk, agenta literackiego, specjalisty internetowego, konsultant, prawnik, analityk account executive reklamy, organizator społeczności, teatralnej aktora lub zarządcy, wydawca, redaktor, dziennikarz, scenarzysta, psycholog, producenta radiowego, telewizyjnego reportera zasobami ludzkimi specjalista, bibliotekarz, profesor, szkoła medyczna lub pracownika socjalnego.Badania każdego z nich i dowiedzieć się, która praca będzie Ci odpowiadać najlepsze.

  Jeśli masz możliwość, należy skorzystać z coraz stopień swojego pana. Można podjąć kursy on-line, jeśli trzeba, można też wybrać opcję w swojej klasie. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.