Keystone logo

48 Studia magisterskie Programy w Nauki o życiu Nauki rolnicze Leśnictwo 2024

Filtry

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki o życiu
  • Nauki rolnicze
  • Leśnictwo
Kierunki studiów
  • Nauki o życiu (48)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia magisterskie Programy w Nauki o życiu Nauki rolnicze Leśnictwo

Jeśli licencjat jest uważany nogą w drzwi do danej dziedzinie, Master 's stopnia jest decydującym krokiem, który może rozwijać i postęp jeden "ścieżka kariery s. Stopień ten pomaga uczniom Specjalizujemy się w danym zawodzie, i pokazuje, wiedzę i doświadczenie do potencjalnych pracodawców.

&nbsp

Co to jest Mistrz Nauk Leśnych? Program ten koncentruje przygotowuje studentów do nagradzania kariery w dziedzinie nauk o środowisku. Pole zawiera wiele dyscyplin, od gospodarki leśnej i zrównoważonego rozwoju do ekologii i gospodarki gruntami. Studenci uczą się, jak najlepiej alokacji zasobów i ochrony naturalnych działania ochronne. Wiele programów nauki leśne nalegać na szeroko zakrojonych badaniach i pracy w terenie, więc uczniowie są narażeni na rzeczywistość i ogromu zadania zrównoważonego rozwoju. Zajęć może również obejmować sporo polityce roślin, biologia, nauki atmosferycznego i geologii.

&nbsp

Jedną z zalet tej ścieżki studiów jest jej aktualność; dzisiaj, świadomość ekologiczna jest cały czas wysokie. Ludzie na całym świecie domagają się zmniejszenia emisji dwutlenku węgla i ochrony środowiska. Absolwenci Master w programie lasem Sciences mają ważną rolę do odegrania w tych wysiłkach.

&nbsp

Każdy kapitan 's Program obejmuje różne koszty. Biuro szkoły 's przyjęć może odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące nauki i finansów.

&nbsp

Ten mistrz 's stopnia nadaje się również do wielu karier. Biorąc pod uwagę, imponująca baza wiedzy i doświadczenie praktyczne, które uczniowie zdobywają, wielu absolwentów okaże się, że są poszukiwane jako konsultantów, naukowców i specjalistów. Stopień ten może otworzyć drzwi do kariery, takich jak środowiska adwokatów, nauczycieli i leśników. Część z tego, co sprawia, że ​​wszystkie te kariery tak dochodowych jest trwały, pozytywny wpływ mogą one mieć na środowisko.

&nbsp

Jeśli są Państwo zainteresowani w tworzeniu różnicy w dziedzinie nauk leśnych, nasza baza szkół może pomóc zacząć szukać programu, który pasuje zarówno do harmonogramu i swoje cele. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.