Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 5 Studia magisterskie w Kryptografia 2023

5 Studia magisterskie Programy w Kryptografia 2023

overview

Tytuł magistra może poszerzyć możliwości kariery dla studentów kończących studia. Program studiów doktoranckich i niektóre stanowiska specjalistyczne wymagają ukończenia studiów magisterskich w ramach ścieżki do przodu.

Czym jest Master in Cryptography? Studenci spędzają czas na uczeniu się informatyki, matematyki stosowanej, a nawet inżynierii. Kursy uczą architektury komputerowej uczonych, algorytmów, teorii prawdopodobieństwa, Javy, C, zasad asymetrycznej kryptografii i innych. Studenci uczą się pracować z systemami bezpieczeństwa i szyframi. Podstawy zarządzania bezpieczeństwem informacji, kryptografii i systemów komunikacji są również nauczane. Uczestnicy programu wybierają spośród kilku przedmiotów do wyboru dla konkretnych zainteresowań zawodowych, gdy podstawowe i wymagane klasy są kompletne. W przypadku większości programów program trwa dwa lata.

Wraz z rozprzestrzenianiem komputerów, szyfrowanie poufnych informacji jest niezbędnym zestawem umiejętności dla każdego, kto pracuje w technologii informacyjnej, a także chroni dane osobowe. Ustne i pisemne umiejętności prezentacji i argumentacji są nauczane w trakcie przygotowywania studentów do ich relacji w pracy i z klientami.

Przed podjęciem decyzji w sprawie programu dobrze jest dokładnie zbadać instytucję i program w celu określenia ogólnych kosztów. Czasami czynniki kosztowe zmieniają się w zależności od gospodarki w momencie rozpoczęcia programu.

Posiadając tytuł magistra w dziedzinie kryptografii, absolwenci mogą podjąć decyzję o zostaniu profesorem uniwersyteckim, konsultantem ds. Bezpieczeństwa lub konsultantem finansowym. Wiele osób wspięło się po drabinie na obecnym stanowisku ochrony danych, stając się kryptoanalitykami i kryptografami. Dodatkowe potencjalne tytuły zadań obejmują dekoder danych, ekspert do szyfrowania, analityk sygnałów i dekoder wiadomości. Wiele pozycji wymaga magistra na połączenie informatyki i matematyki, które należy wykonać. Krajobraz miejsc pracy w cyberbezpieczeństwie szybko się zmienia, zapewniając absolwentom dodatkowe możliwości.

Realizuj swój dyplom w kraju lub za granicą, online lub w klasie, w zależności od wybranego programu. Rozpocznij poszukiwanie swojego programu poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia technologiczne
  • Technologia informacyjna (IT)
  • Kryptografia
fields_of_study
  • Studia technologiczne (5)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format