Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 60 Studia magisterskie w Kryminologia 2024

60 Studia magisterskie Programy w Kryminologia 2024

Przegląd

Wielu studentów chce mieć specjalistyczną wiedzę o swojej dziedzinie zawodowej, którą oferuje magister. Dostępne dla każdego, kto ukończył studia licencjackie, ten rodzaj programu może kwalifikować studentów do różnych angażujących, wysoko płatnych miejsc pracy.

Co to jest magister kryminologii? Zaprojektowany, aby dać uczniom wszechstronne zrozumienie systemu sądownictwa karnego, tego typu program obejmuje różne tematy, takie jak kryminalistyki i psychologii kryminalnej. Studenci mogą nauczyć się, jak skutecznie prowadzić badania, aby odkryć ukryte pochodzenie przestępcze, lub mogą wziąć udział w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa. Każdy kurs daje studentom specjalistyczną wiedzę na temat przestępczości, od tego, jak przestępca myśli do historii prawa.

Po zapisaniu się do programu Master in Criminology, uczniowie mogą rozwinąć szereg umiejętności krytycznych, które mogą im pomóc zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Umiejętności badawcze i analityczne mogą prowadzić do awansów, a nawet do wzrostu wynagrodzenia, podczas gdy umiejętności krytycznego myślenia mogą pomóc uczniom w pracy lub w domu.

Cena stopnia magistra jest różna w poszczególnych szkołach, ponieważ każda z nich ma swój koszt czesnego i opłaty. Czynniki takie jak czas trwania programu i to, czy zajęcia odbywają się w kampusie lub w Internecie, mogą również wpływać na koszty.

Studenci, którzy posiadają tytuł magistra w dziedzinie kryminologii, mogą mieć dostęp do szerszej gamy ciekawych zadań niż osoba posiadająca tytuł licencjata. Osoby z tego rodzaju doświadczeniem mogą zdecydować się na pracę w organach ścigania jako oficer policji lub detektyw, lub mogą pracować za kulisami jako badacz sądowy lub konsultant. Niektórzy mogą lubić być wykładowcami i przekazywać materiał uczniom, którzy będą się uczyć. Wykształcenie kryminologiczne może również kwalifikować studenta do pracy w zakresie bezpieczeństwa.

Ponieważ uczelnie rozumieją, że wielu studentów zapisanych na studia magisterskie szkoli miejsca pracy i rodziny z ich wykształceniem, wiele szkół zaczęło oferować lekcje online, aby dać uczniom większą elastyczność. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa karnego
  • Kryminologia
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (60)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania