Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Budownictwo
 • Usługi budowlane
 • Konserwacja budynków
Kierunki studiów
 • Budownictwo (4)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

4 Studia magisterskie Programy w Konserwacja budynków 2024

  Studia magisterskie Programy w Konserwacja budynków

  Po ukończeniu studiów licencjackich studenci mogą kontynuować naukę, uzyskując tytuł magistra. Choć może to potrwać dwa lub więcej lat, dodatkowa zaawansowana edukacja może dać uczniowi możliwość specjalizacji w preferowanym obszarze studiów.

  Co to jest Master in Building Maintenance? Ponieważ innowacyjna technologia w dalszym ciągu jest integrowana z projektami budynków, ten zaawansowany stopień może dostarczyć absolwentom informacji potrzebnych do utrzymania zdrowych, energooszczędnych budynków. Oprócz studiowania zrównoważonych elementów architektonicznych, uczniowie mogą również poświęcić czas na interakcję człowieka ze środowiskiem budowlanym, maksymalizując zdrowie i wygodę pasażerów. Inne kursy w ramach stopnia mogą koncentrować się na przepisach rządowych, kodeksach budowlanych i kwestiach związanych z wpływem na środowisko.

  Absolwenci często uczą się maksymalizować wydajność kompleksów budynków, w tym dodawać ulepszenia do budynków, które pierwotnie nie były zaprojektowane do efektywnego wykorzystania zasobów. Mogą wyostrzyć pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność wyjaśniania skomplikowanych szczegółów technicznych organom regulacyjnym lub innym zainteresowanym stronom, które nie mają wykształcenia technicznego.

  Koszt ukończenia studiów podyplomowych może się różnić w zależności od długości programu studiów, lokalizacji szkoły, rodzaju oferowanych treści oraz tego, czy zajęcia odbywają się w kampusie, czy zdalnie. Koszty mogą również wpływać na reputację szkoły na wybranym kierunku studiów.

  Absolwenci mogą zostać zarządcami nieruchomości komercyjnych, starszymi inżynierami budowlanymi lub kierownikami ds. Konserwacji poszczególnych budynków, a także rozbudowanymi kompleksami o wielostronnych konstrukcjach, wykorzystujących różne generacje technologii. Inni wybierają konsultantów z firmami architektonicznymi lub inżynieryjnymi specjalizującymi się w nowych projektach budowlanych lub remontowych. W połączeniu z zainteresowaniem zarządzaniem biznesowym absolwenci mogą zostać właścicielami i dyrektorami naczelnymi własnych firm architektonicznych lub inżynieryjnych. Zainteresowani pracą w sektorze publicznym absolwenci mogą dołączyć do wydziałów budownictwa rządowego jako starsi analitycy, regulatorzy lub administratorzy ds. Zgodności.

  Stopnie magisterskie można zdobywać osobiście, przez Internet lub w połączeniu ze stażami i możliwościami konsultacji ze studentami. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.