Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia z zarządzania
 • Studia menedżerskie
 • Kierownictwo w zarządzaniu
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (2)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

2 Studia magisterskie Programy w Kierownictwo w zarządzaniu 2024

  Studia magisterskie Programy w Kierownictwo w zarządzaniu

  Przywództwo jest rzadka. Potrzeba wiedzy, jasnego myślenia i odwagę, aby ważne decyzje, które dają wyniki. Agencji rządowych, organizacji non-profit i biznesu wszystkie potrzebne umiejętności tych z Mistrzem w Executive Management.

  &nbsp

  Co to jest Magister zarządzania Wykonawczego? Jest to zaawansowane stopnia, że ​​przygotowuje studentów do ról kierowniczych w ramach każdej organizacji. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy mają już doświadczenie w biznesie, ekonomii lub finansów. Programy te zwiększenia zdolności przywódcze uczniów i przygotować ich do wyższych poziomów odpowiedzialności. Studenci rozpoczynają od przeglądu podstawowych programów nauczania, które zazwyczaj obejmuje biznes teorii organizacji, prawa gospodarczego, finansów, księgowości i ekonomii. Zaawansowane tematy koncentrują się na motywowanie pracowników, rozwiązywania konfliktów i alokacji zasobów.

  &nbsp

  Absolwenci posiadają umiejętności niezbędne do zapewnienia przywództwa w złożonych i wymagających zadań kierowniczych. Są przeszkoleni do analizy wyników i reagować na wyzwania bez wahania. Oprócz porządku w istniejących procesów pracy tworzenia, są w stanie zaprojektować i wdrożyć nowe funkcje biznesowe i zwiększyć produktywność. Uczniowie stają się również znane z obecnych narzędzi biznesowych stosowanych w celu zwiększenia wydajności i zysków.

  &nbsp

  Koszt Magister Zarządzania wykonawczego zależy od instytucji, że studenci decydują się uczestniczyć. Szczegółowe informacje na temat opłat i nauki, studenci powinni skontaktować się z działem rekrutacji uniwersytetów, którymi są zainteresowani.

  &nbsp

  Po zakończeniu jednego z tych programów, absolwenci często są gotowi wejść do roli kierowniczej w każdej firmie rozmiarze. Mogą też przejść wzdłuż ich istniejącej ścieżki kariery.Możliwe jest również, aby znaleźć pracę zarządzaniu projektami rządowymi lub organizowanie funkcje organizacji non-profit. Podczas gdy nabyte umiejętności są stosowane w różnych branżach, student może chcą nadal koncentrować się na określonym rynku. Niektórzy absolwenci wolą pracować samodzielnie i znaleźć pracę jako konsultantów lub analityków.

  &nbsp

  Ważne jest, aby rozpocząć badania wszystkie opcje dostępne od razu. Niektórzy studenci wolą tradycyjne środowiska w klasie, ale wiele programów online, nadal oferują wysokiej jakości kształcenia. Dla tych z planowaniem i wyzwań geograficznych, kształcenie na odległość jest to doskonały sposób na przyspieszenie kariery. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.