Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 Studia magisterskie w Islandia 2023

4 Studia magisterskie Programy w Islandia 2023

overview

Studenci z całego świata odkryli Islandii na studia podyplomowe. Z Master w Islandii, studenci doświadczenie światowej klasy programów akademickich. Oprócz o doskonałej studia podyplomowe, Islandia jest krajem przepiękną przyrodą, która przyciąga ludzi z całego świata. Krajobrazu obejmuje pustynie arktyczne, gorące źródła, góry, wulkany, wodospady, i lodowce, a te dostarczają wielu przygód działalności.

Z Master w Islandii, studenci mają kilka opcji kształcenia akademickiego w różnych dyscyplinach. Niektóre z bardziej popularnych kierunkach studiów dla Pana w Islandii m.in. inżynierii, gospodarki morskiej, geografii, nauki o Ziemi, energii, informatyki, ekonomii, finansów i edukacji. Kilka Mistrz w programach Islandia oferują studentom możliwość studiów w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu dla zdobycia stopnia.

Więcej informacji na temat możliwości Master w Islandii poniżej.Zrobić następny krok i może się okazać edukacji można zostały poszukiwania!

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
fields_of_study
    Studia administracyjne
  • Studia architektoniczne
  • Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format