Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 86 Studia magisterskie w Inżynieria w Stany Zjednoczone 2023

86 Studia magisterskie Programy w Inżynieria w Stany Zjednoczone 2023

Przegląd

Elektrotechnika, technologia, zarządzanie inżynieria produkcji, inżynieria przemysłowa, materałoznawstwo, systemy inżynieryjne, produkcja, inżynieria chemiczna i wiele innych - bez względu na twoją specjalizację lub zainteresowania, znajdziesz program studiów magisterskich w USA dla siebie. Absolwenci studiów magisterskich na kierunku inżynieria są wykwalifikowani do nadzoru lub kierowniczych stanowisk w swojej dziedzinie, do przedsiębiorczych pozycji, stanowisk administracyjnych lub pracy w edukacji.

Studia magisterskie z inżynierii na uniwersytetach i instytucjach naukowych w USA trwają od roku do trzech lat i oferowane są w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub on-line. Najlepsze uniwersytety w Illinois, Indianie, Missouri, Nowym Jorku, Północnej Karolinie, Ohio, Pensylwanii i całych Stanach Zjednoczonych oferują akredytowane programy studiów magisterskich z inżynierii studentom z tytułem licencjata z programów inżynieryjnych ze Stanów Zjednoczonych i z zagranicy. Wiele programów magisterskich z inżynierii obejmuje ukończenie opartej na badaniu lub praktyce pracy magisterskiej, co pozwala studentom rozwinąć zainteresowania w określonym obszarze ich dziedziny, a także przygotowuje ich do sukcesu w realiach zawodowych.

Jeśli Twoje cele zawodowe zakładają wykorzystanie wykształcenia z zaawansowanymi kwalifikacjami z Twojej dziedziny, przemyśl aplikowanie na studia magisterskie z inżynierii w Stanach Zjednoczonych już dziś!

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Stany Zjednoczone
  • Studia inżynieryjne○
  • Inżynieria
Kierunki studiów
  • Studia inżynieryjne○ (86)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania