Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 39 Studia magisterskie w Inżynieria transportu 2024

39 Studia magisterskie Programy w Inżynieria transportu 2024

Przegląd

Wielu studentów wprowadzić programy zarobić tytuł magistra w dziedzinie inżynierii transportu w celu zastosowania ich stopni inżynierskich lub doświadczenie zawodowe w zakresie mobilności. Program przygotowuje studentów do pracy w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym.

Co to jest Mistrz Inżynierii Transportu? Ten zaawansowany stopień daje studentom pogłębionej wiedzy o projektowaniu i systemów transportu. Studenci zainteresowani prototypów pojazdów, projektowania samochodów, pojazdów i zintegrowane komputerowo systemów samolotu, inżynierii zdatności do lotu i systemów bezpieczeństwa znajdzie projekty rozwojowe zajęć i bezcenne. Uczestnicy programu uczą prototypowania i projektowe umiejętności dla samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów specjalnych i samolotów, a także certyfikacji i norm prawnych niezbędnych dla bezpieczeństwa i regulacji rządowych i środowiskowych.Absolwenci są przygotowani do kariery inżynierskich w przemyśle samochodowym i lotniczym, a także wielu instytucji regulacyjnych i rządowych.

Studia tego pana korzystne zarówno dla studentów inżynierii i inżynierów już karierą, którzy chcą się rozwijać specyficzne umiejętności projektowania i mobilności wiedzę niezbędne do pracy w ramach standardów regulacyjnych. Absolwenci mają przewagę nad bardziej ogólnym osoby z doświadczeniem inżynierskim przy ubieganiu się o stanowiska w branży transportowej.

Każda instytucja będzie mieć swoje własne wymagania programu na koszty i czas trwania, ale większość programów trwa około dwóch lat. Koszt waha się w każdej szkole. Zainteresowani studenci powinni badać każdą instytucję w celu zapewnienia ich wymagania są spełnione.

Absolwenci programu mają szeroki wachlarz możliwości kariery w projektowaniu i systemów transportu.Wielu absolwentów wybrać, aby wejść do przemysłu motoryzacyjnego, korzystając ze swoich umiejętności do tworzenia prototypów nowych samochodów czy projekty dla automatycznych systemów w pojazdach. Przemysł lotniczy jest również otwarty dla absolwentów, oferując kariery w konstrukcji statku powietrznego, jak i kariery zawodowej z wielu zintegrowanych systemów informatycznych w ramach płaszczyzn, wieże, radarów i urządzeń łączności. Inżynierowie z tym stopniu są bardzo potrzebne w wielu agencjach rządowych i prywatnego transportu, jak również.

Istnieją międzynarodowe opcje dla inżynierów zainteresowanych stopnia Przewóz absolwentów. Nasza bogata baza danych może skierować przyszłych wnioskodawców do odpowiednich instytucji. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Transport i logistyka
  • Transport
  • Inżynieria transportu
Kierunki studiów
  • Transport i logistyka (39)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania