Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 15 Studia magisterskie w Inżynieria biznesowa 2024

15 Studia magisterskie Programy w Inżynieria biznesowa 2024

Przegląd

Często ci, którzy osiągnęli tytuł licencjata w danej dziedzinie decydują się poszerzyć swoją wiedzę na ten temat jeszcze bardziej, i to zrobić rejestrując się w programach magisterskich. Programy magisterskie są intensywne programy studiów, które zwykle mogą być zakończone w ciągu około dwóch lub trzech lat.

Tylko to, co jest Mistrz w Business Engineering? Ten rygorystyczny program jest zaprojektowany, aby dać uczestnikom Skillset, których potrzebują, aby skutecznie działać w ramach działalności gospodarczej, prawa i inżynieryjne środowiskach. Wspólne obszary badań w tych programach często obejmują administrację biznesu, zarządzania, ogólne nauki zarządzania, zarządzanie łańcuchem dostaw, system prawny, ekonomii, technologii i inżynierii ogólnej. Niektóre programy podkreślają poszczególnych obszarów inżynierii, takich jak inżynierii lądowej i wodnej, podczas gdy inne oferują wszechogarniającej podejście do tematu.

Wielu odbiorców stopnia magisterskie pamiętać silniejszą satysfakcję z pracy i większy potencjał zarobkowy Po uzyskaniu zaawansowanego stopnia. Absolwenci są również na ogół ubiegać się o inżynierii biznesu stanowisk dydaktycznych na uczelni lub uczelni, powinni wybrać.

Ponieważ koszty związane z podjęciem działalności kursy inżynierii wahać się znacznie ze względu na czynniki takie jak popularności kursu i geografii, zainteresowanych danym programem należy skontaktować się ze szkołą oferującą go do dokładnych kosztów rejestracji.

Absolwenci Mistrza w programach inżynierskich firm są przygotowane do sukcesu zawodowego w wielu dziedzinach. Wiele przejść, by stać się menedżerowie, kierownicy łańcucha dostaw lub menedżerów instytucji finansowych. Inni uważają zarobkowej jako inżynierów cywilnych lub finansowych.Większość absolwentów znaleźć pracę w różnorodnych powołań technicznych, finansowych lub związanych z działalnością gospodarczą, a niektóre wybrać do nauczania przedmiotu lub podobnego tematu na poziomie college'u lub uniwersytetu.

Nasza baza jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć zwiedzanie studia wielu Inżynieria biznesu magisterskich oferowanych w Internecie w szkołach na całym świecie. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia biznesowe
 • Inżynieria biznesowa
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (15)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania