Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 7 Studia magisterskie w Historii świata 2023

7 Studia magisterskie Programy w Historii świata 2023

Przegląd

Aby uzyskać tytuł magistra, trzeba mieć już licencjat. Program magisterski jest dla studentów sposobem na poszerzenie wiedzy na wybranym kierunku studiów i poszerzenie ich perspektyw zawodowych.

Co to jest Mistrz w historii świata? Mistrz w tej dziedzinie nauki zwykle trwa dwa lata i składa się z edukacji w postkolonialnej historii, polityce, globalnej historii społecznej i / lub historii kultury. Osoba, która zdobywa dyplom w tej dziedzinie, może pogłębić zrozumienie religii, ludzi, idei i obiektów, a także zbadać, w jaki sposób każde z tych pojęć wchodzi ze sobą w interakcję. Kursy mogą kłaść silny nacisk na rolę władzy, religii, emocji i relacji społecznych w każdej kulturze.

Absolwent posiadający dyplom z historii świata może rozwinąć wiele cennych umiejętności i cech, w tym umiejętność formułowania przemyślanych wniosków w oparciu o dogłębne zrozumienie badanego przedmiotu. Studenci tego kierunku są bardziej krytyczni wobec przekazanych im informacji, ale bardziej współczucia i zrozumienia innych. Każda z tych cech może dobrze służyć osobom we wszystkich aspektach ich życia.

Koszty studiów magisterskich różnią się znacznie i zależą od wielu czynników. Gdzie mieszkają studenci, czy biorą udział w kursach online lub w klasie i jak długo trwa program może wpływać na ostateczną cenę.

Absolwenci tego kierunku często uważają, że dobrze sobie radzą, zakładając własne badania jako doktorant. Jednak ci, którzy nie chcą nadal chodzić do szkoły, mogą również odnieść sukces w instytutach badawczych jako naukowcy, instytucje akademickie jako nauczyciele i profesorowie, muzea jako eksperci ds. Dziedzictwa kulturowego i agencje rządowe jako dyplomaci. Osoby mogą również kwalifikować się do kariery w dziennikarstwie, piśmie i marketingu.

Wiele uniwersytetów ma program magisterski z historii globalnej, a wiele uniwersytetów oferuje kursy online dla wygody i wygody. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Historia
  • Historii świata
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (7)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania