Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia humanistyczne
 • Historia
 • Historia społeczna
Kierunki studiów
 • Studia humanistyczne (19)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

19 Studia magisterskie Programy w Historia społeczna 2024

  Studia magisterskie Programy w Historia społeczna

  Dla studentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w wybranej przez siebie dziedzinie i kwalifikować się do bardziej prestiżowych możliwości zawodowych, uzyskanie tytułu magistra może być odpowiedzią. Ten rodzaj stopnia jest dostępny dla studentów, którzy mają tytuł licencjata.

  Co to jest Master w historii społecznej? Ten rodzaj studiów daje studentom wiedzę ekspercką na temat różnych społeczeństw i różnic kulturowych między nimi. Kursy mogą obejmować różne religie, oczekiwania społeczne lub zwyczaje kulturowe. Każda klasa jest zazwyczaj zaprojektowana tak, aby pogłębić współczesne społeczeństwa i pomóc uczniom w lepszym zrozumieniu i docenieniu różnorodności kulturowej. Mocna znajomość historii społecznej może pomóc uczniom lepiej zrozumieć aktualne problemy społeczne.

  Stopień historii społecznej może pomóc uczniom zdobyć pewne umiejętności, które mogą prowadzić do większej różnorodności wysoko płatnych miejsc pracy w przyszłości. Uczniowie mogą rozwinąć doskonałe umiejętności analityczne, które mogą pomóc w dalszej karierze, i mogą rozwinąć podstawowe umiejętności rozwiązywania problemów i komunikacyjne, które są pomocne w życiu.

  Uzyskanie tytułu magistra historii społecznej może zająć od jednego do trzech lat. Koszt jest różny w poszczególnych szkołach. Czas trwania i lokalizacja programu może mieć wpływ na cenę, dlatego najlepiej jest skontaktować się z uniwersytetami w celu dokładnego oszacowania.

  Osoby posiadające dyplom z historii społecznej mogą znaleźć pracę w wielu dziedzinach. Wielu studentów decyduje się zostać nauczycielami, podczas gdy inni wolą pracę jako badacze. Niektórzy decydują się na karierę jako historycy, pracując w bibliotece lub muzeum. Niektórzy studenci znajdują pracę jako urzędnicy państwowi, a inni pracują z grupami humanitarnymi. Nawet kariera w polityce lub praca jako dziennikarz może być opcją dla wielu studentów.

  Aby umożliwić studentom na całym świecie dostęp do programów magisterskich, wiele uniwersytetów zaczęło oferować zajęcia online wraz z uczniami w kampusie. Zajęcia online dają uczniom większą elastyczność dzięki swoim harmonogramom. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.