Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 13 Studia magisterskie w Historia nowożytna 2024

13 Studia magisterskie Programy w Historia nowożytna 2024

Przegląd

Studia magisterskie są dostępne dla studentów, którzy ukończyli stopień licencjata w pokrewnym obszarze. Osoby zapisane zbadać szczegółowe tematy teoretyczne i są kwestionowane w celu wykazania kompetencji z ich zajęć. Programy te zazwyczaj wymagają dwóch dodatkowych lat studiów w pełnym wymiarze.

Możesz się zastanawiać, co to jest Mistrz współczesnej historii? Jest to bardzo podobny do ogólnego programu historii, ale skupia się głównie na kwestiach związanych z ostatnimi dwoma wiekami. Studenci spędzają dużo czasu na poszukiwaniu ważnych wydarzeń, które kształtowały współczesny świat. Tematy często obejmują tendencje polityczne, konflikty i systemy gospodarcze. Niektóre programy będą miały globalne podejście i poznawać wiele kultur i wydarzeń. Inne będą wąskie w odniesieniu do mocarstw zachodnich, takich jak Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone. Niezależnie od tego, jak wiele dyskusji dominują, szybkie postępy technologiczne i ekspansja kulturowa.

Badania są głównym elementem tych programów, a uczniowie rozwijają umiejętności analityczne dzięki ich ćwiczeniom badawczym. Uczy się krytycznej oceny źródeł informacji i kategoryzuje je w oparciu o autentyczność. Uczniowie uczą się również, jak przechowywać dokładne zapisy i poprawić swoje umiejętności pisania i komunikacji.

Opłaty za czesanie i czesne są ustalane przez uniwersytety. Osoby zainteresowane powinny skontaktować się z działami rekrutacyjnymi rozpatrywanych placówek.

Po ukończeniu jednego z tych stopni absolwenci przygotowują się do różnych karier. Niektórzy stają się wychowawcami i uczą klasy na różnych poziomach publicznych i prywatnych systemów edukacyjnych. Absolwenci mogą również pracować nad rozwojem nowych zasobów edukacyjnych. Ich możliwości analityczne pozwalają na krytykę, edycję i pisanie podręczników i materiałów do nauki. Niektóre prace jako dziennikarze w dziedzinach związanych z bieżącymi wydarzeniami.Inne są zatrudnione w muzeach jako kuratorzy lub mówcy o specjalnych tematach o znaczeniu historycznym.

Ważne jest rozważenie jak największej liczby opcji, zanim zdecydujesz się na konkretny program. Jeśli nie możesz pracować lub wyjeżdżać na tradycyjne zajęcia, możesz skorzystać z internetowego uniwersytetu. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Historia
  • Historia nowożytna
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (13)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania